reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Agulaa1, no to bardzo źle o niej świadczy. Jak dokucza kobiecie w ciazy to czeka ją wizyta myszy w domu ;)
A tak na serio, to jak poznają się inne osoby na niej to nie będą chcec z nią pracować. Nikt nie lubi takich obgadywaczek. Nic się nie przejmuj. Ty i dzidzia i wasz spokój jest najważniejszy. A los rozliczy te okropna babe za takie zachowanie.
 
Agula, co za babsko wstrętne ! To tylko o niej zle świadczy, ze takie głupoty opowiada. Mam nadzieje, ze masz to już gdzies bo nie warto się przejmować takimi sprawami w takiej sytuacji jak twoja, teraz trzeba się skupić na istotnych sprawach. A Praca to tylko praca, można zmienić i już. Teraz odpoczynek ważny. A ja byłam u gina. Ledwo tam dojechałam i wróciłam tak mnie boli podbrzusze i spojenie łonowe przy chodzeniu. Blizna bardzo cienka ale jeszcze trzyma. To było gorszej jakości usg co prawda ale powiedział, ze na razie poki co ciągłość jest zachowana i to najważniejsze. Zmierzył tak na szybko młoda i wyszło ze niby 900 g około wazy ale cos chyba przesadził bo 1,5 tyg temu było 716 to jakos za dużo urosła. Trochę wychodzi jej za mała głowa jakby tzn obwód głowy chyba ok ale to BPD za małe czyli wymiar dwuciemieniowy. Moze bedzie ta głowa podłużna po prostu. Tak czy siak jest nadal o kilka dni mniejsza z wymiarów niż według ostatniej miesiączki. No ale na razie jeszcze się tym nie będę przejmować. W środę idę na usg do profesora to zobaczymy co i jak.
 
Aga dokladnie tj mówisz, nie przejmuje sie, bo nie warto, skoro mieliby sie sugerować takimi rzeczami. Dobrze, ze u Ciebie względny spokoj, tzn, zw blizna trzyma. Kochana a Mala moze miec juz taka wage, juz prawie jak torebka cukru ;) niech rośnie duzo i szybko, żeby sil miala duzo. Z tym bólem, to nic nie mow, ja myślałam, ze nie wroce do domu, tylko do szpitala prostu, tak mnie bolało od kręgosłupa i skurcz za skurczem - masakra. No ale jak sie położyłam,to przeszło, teraz juz tylko zebra bola. Jutro chcialam zaliczyć jakis spacer, ale chyba odpuzcze, posiedzę w ogródku na sloneczku. W ndz pójdę na chwile, jak nie urodze jeszcze ;P
 
Dziewczyny! Ja juz po wizycie. Wszystko ok, szyjka trzyma- jak mowi moja Pani dr- marna, ale trzyma. I twierdzi, ze wszystko poszło do gory, ze nawet główka wyżej i jeszcze sie nie wstawia do kanały rodnego, stwierdzila, zw do zobaczenia za tydz. Ale ja nie dotrwam, bo bylam poza domem jakieś 4 h- wizyta, ktg, zajechałam do sklepu, no i korki. Juz na koniec dostałam takich skurczy z kręgosłupa, ze masakra. Teraz leze, to sie uspokoiło, ale wzięłam nospe i mg, bo bolało ostro. Mam sie juz uruchamiać, ale kurczę po dzisiejszym to sie boje az ruszyc. Ale pogoda jest cudna.

aha i odnośnie pracy, to okazało, ze to laska ktora mnie po części zastępuje robi mi taki pr, fajnie co? Juz sie zdystansowałam do tego, bo to takie słabe, ze az mi sie nie chce o tym myśleć...
Odpoczywaj i mysl pozytywnie. Wszystko bedzie dobrze
 
reklama
I to sie nazywa polityka prorodzinna i wspieranie matek... Jak pracujesz to jestes dobra, a jak idziesz na zwolnienie czy na macierzyński to juz ze startu jesteś na spalonym. Ja mam identyczna sytuację, z tym że ja nastawilam sie na zmianę pracy kiedy dowiedzialam sie o reorganizacji pracy od kiedy mnie nie ma. Ale moja asystentka non stop do mnie dzwoni bo cos nie wie a ja z uporem maniaka odsylam ja do nowej babki ale tamta to juz tymbardziej nie wie i mam po kilka telefonów, wiec zaczelam odpowiadać ze wiem ale wam nie powiem:p
 
Do góry