reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Katierinka
Trzymam na ciebie kciuki i czekam na twojego dzidziusia
Wcześniej pytałaś czy urósł miałam odpisać ale nie zdążyłam bo zaczął mi płakać
Mój ma już 2 miesiące waży ponad 6kg wyślę zdjęcie jak mi się uda
Ja już doszłam do siebie ale muszę umówić się na kontrolę bo znowu tam coś nie tak.

Dziewczyny
Życzę wam donoszenia ciąży i pamiętajcie że u każdej jest inaczej
Ja chodziłam parę tyg z pół cm szyjki i urodziłam w 42tc więc da się tylko trzeba odpoczywać leżeć i nie stresować się bo właśnie stres tu jest dużym winowajca tak lekarz mi mówił.
Ja już mam te leżenie za sobą szkoda że nie leżałam zima łatwiej by było niż latem ciepło i nie chce się leżeć
 
reklama
@_vixen_, jak tam golenie nóg, tak swoją drogą? Ja przedwczoraj też walczyłam z tematem, walczę zresztą średnio co 3 dni, nie poddaję się, z miejscami intymnymi również, chociaż trzeba kombinować. Ale to jeszcze pikuś wobec "pedicure'u", który trzeba sobie czasami jednak też wykonać :)
@Ziemniaczek, dzięki :) ładnie młody przybiera, super! A co z Tobą się dzieje, że musisz na kontrolę?

Ja jestem po godzinnym spacerze na mrozie i śniegu z młodą i z teściową, i krzyż mnie nieźle łupie. No, jednak co ciężar to ciężar, a przybrałam prawie 20 kg, rekord z poprzedniej ciąży pobity.
 
Nie będę ukrywać, byle jak oblece maszynka :D I tez więcej przytyłam niż w pierwszej ciazy, ale nadejdzie wiosna, spacery, rolki, rower se kupie i zrzucę.
 
Oj,tak,marze o rowerze i o bieganiu. Zeby tylko kontuzje nie powracaly i bedzie gites. W sumie to akurat bedziemy sie z pologu wygrzebywac jak bedzie sie wiosna robic,wiec calkiem dobry timing:)
Kiedy Ci szew zdejmuja,przypomnij prosze,i czy idziesz do szpitala czy w gabinecie? Bo na mnie wczoraj na IP wytrzeszczyli galy,jak powoedzialam,ze mi.moja lekarz zdejmie na wizycie,jakby to cos dziwnego bylo.
Ej, Julia juz chyba urodzila,bo u niej taka cisza,co?:)
 
Ja jeszcze nic konkretnego nie wiem, pewnie dzisiaj sie dowiem. Ale jak dziecko będzie dalej ułożone posladkowo, to mysle, ze na ściąganie szwu dostałabym skierowanie do szpitala, bo jednak po tym moze zacząć sie poród, fakt, ze rzadko to sie zdarza, ale jest taka poważna możliwość.
Miałam w poprzedniej ciazy szew ściągany, akurat w szpitalu, ale moim zdaniem (i mojego lekarza tez) mozna to zrobić normalnie na wizycie.
 
Ja jeszcze nic konkretnego nie wiem, pewnie dzisiaj sie dowiem. Ale jak dziecko będzie dalej ułożone posladkowo, to mysle, ze na ściąganie szwu dostałabym skierowanie do szpitala, bo jednak po tym moze zacząć sie poród, fakt, ze rzadko to sie zdarza, ale jest taka poważna możliwość.
Miałam w poprzedniej ciazy szew ściągany, akurat w szpitalu, ale moim zdaniem (i mojego lekarza tez) mozna to zrobić normalnie na wizycie.
I to jest powod dla ktorego ja mam jechac spakowana na zdejmowanie. Chociaz mam przeczucie,ze tak szybko nie pojdzie.
Daj znac po wizycie,jak maluszek i jakie wiesci z tym zdejmowaniem. U mojej kolezanki drugie dziecko wlasnie w 36. tyg. dopiero sie przewrocilo glowa w dol,mowi,ze bardzo wyraznie czula,kiedy to bylo,tak bolalo. Ale sie udalo,czego i Tobie zycze. U Ciebie syn czy corka sie szykuje?
 
reklama
U mnie krwawienie ustalo ale jest dziwna wydzielina sorry dziewczyny wiem że to nie przyjemne czytać nie ma brzydkiego zapachu ale jest żółta nie wiem czy to ropa czy co nigdy tego przed ciąża nie miałam.

Mi lekarz też miał ściągnąć szew na wizycie bo normalnie się tam ściąga ale ja się uparlam żeby w szpitalu później lekarz mi podziękował bo były komplikacje u mnie i na wizycie nigdy by się udało.
Jakbym miała przeczucie ale o tym pisałam już na forum więc radzę jeśli macie wybór gdzie ściągać szew to wybierzcie szpital.
U was może być bez komplikacji niech Bóg da ale jednak warto się zabezpieczyć.
 
Do góry