reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Margines błędu w przypadku USG to aż pol kilograma, wiec całkiem możliwe, ze dziecko ma większa wagę.
No i ważne czy data porodu jest dobrze ustalona, pisałam o koleżance, której lekarze tez mówili, ze dziecko za male, a w rzeczywistości ciaza była młodsza.
No i leżenie na tym etapie nie ma za wielkiego sensu. Z takim rozwarciem w takim tygodniu to mozna i miesiąc chodzic ;)
 
reklama
Ziemniaczek pewnie dzisiaj się nie odezwie, kto wie, może właśnie trwa akcja porodowa :-) trzymajmy kciuki!

Julia piękny avatarek tylko coś tak w poprzek :-)

Dziewczyny czy Was bolą kości łonowe czasami? Mi się to zdarza cyklicznie. Właśnie od przedwczoraj znowu czuję tam takie kłucie, coś jakby od pachwin promieniowanie ku pośladkom :-\ i w kość ogonową. Chyba poznam wszystkie uroki ciąży, żaden ból mnie nie omija. Ale dla mojego maluszka wszystko zniosę :-)
Ja mam problemy bólowe ze spojeniem łonowym, biodrami i generalnie miednicą. Nic nie da rady zrobić permanentnie (chociaż spanie z poduszką między nogami pomaga) a jak się młoda wpasuje odpowiednio to się ruszyć jeszcze ciężej. U mnie pomogły też kule dzięki którym prosto chodzę i postawę trzymam.
Ale generalnie mam powiedziane że do końca ciąży będzie boleć, przy porodzie też może i dopiero miesiąc dwa po porodzie powinno przestać.
 
Jadwiga jeszcze lez , pij dużo słodkich soków do rozwiązania i wybierz szpital o najwyższej referencyjności tenhnh Waga miała faktycznie nyc tak mała.
Ciekawe czu ziemniaczek juz tuli maluszka ?:)


zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Cześć wam
Ja leżę w szpitalu od 11 nie pisałam bo miałam ciągle badania to gości itd
Taraz sobie leżę.
U mnie nic jestem juz 9 dni po terminie i zero skurczy 5%
Mam już 41+2 i mają mnie jutro wypuścić i mówili coś o srodzie.
Boże niech to się już skończy słyszę tylko jak dziewczyny się męczą i krzyczą z bólu nie mogę tego słuchać
Masakra jakaś brak słów
Strach jest gorszy przez to że się nasluchalam tych krzykow
Moja dzidzia ma być duża nawet 4400g ale lekarz mówił że nie jest pewien ale napewno 4kg ma a ja wąska jestem.
 
Tu dziewczyna męczyła się od rana do 16 sn tak krzyczała że wzięli ja na cc bo dzidzia nie mogła przejść przez kanał bo była odwrócona twarzyczka do góry coś takiego
Właśnie słyszę jak jakieś maleństwo płacze
 
Ta waga u nas to trochę geny, a trochę przez przegrodę. Do tego ta dieta nisko cukrowa, ale ostatnio przestałam jej przestrzegać bo od sałaty dziecko nie urośnie. Wynikałoby ze na dzień przybiera teraz 19 g.
Boje się tylko, ze by nas dłużej przytrzymali w szpitalu.

Na nogach nie poszalejemy bo po jednym spacerku mam takie zakwasy ze się ruszać nie mogę.

Ziemniaczki powodzenia. Ja tu ciagle zaglądam co z Tobą:)

Mi na bóle rożnego rodzaju pomaga ciepła kąpiel.
 
Ostatnia edycja:
Ziemniaczek kochana dziwie sie tym lekarzom:/ wychodzi ze ma ponad 4 kg a oni chca czekac jeszcze tyle dni to wiadomo ze maly bedzie rosl...
I jak go madz urodzic?


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Zgdzam sie z Julia,na co tu czekac? Ech,ta glupia zasada,ze ciaza jest przenoszona dopiero po skonczonym 42 tygodniu,brak slow.
Powiedz,moja droga,gdzie rodzisz,jestem ciekawa,bo sama od kilku lat mieszkam nad morzem a córeczke rodzilam w Gda na Klinicznej.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Katierinka
Ja miałam rodzic w Kołobrzegu ale rodzilam w Białogardzie
Ja jestem po synek 4 kg 59cm dziewczyny poprostu nie będę mówić o porodzie bo brak słów nie będę straszyć dziewczyny.
Przepraszam was wybaczcie
Synek zdrowy
 
Do góry