reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Zleci zleci:) musi wyjścia nie ma. Musi być dobrze. U nas zawaliło totalnie ... nie wiem jak do domu dotrę
1478699475-0fvfio.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny zobaczycie czas zleci;)
Ja tu dolaczylam w 18tc a teraz co 29 tc skonczony;);)

Barnek ale macie sniegu[emoji7]
Pieknie choc na drogach niebezpiecznie....

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Jak zazdroszczę takiej zimy. Niech i u nas prędko przyjdzie. Uwielbiam zimę od zawsze a teraz czekam na zimowego chłopczyka :-)
U mnie odliczanie trwa... Mały cel to sobota i skończone 32 tygodnie. Taka moja kolejna bariera psychiczna i granica bezpieczeństwa. Później odliczam do wtorku, mam kolejną wizytę i okaże się co z szyjką.
 
Jeśli na wizycie będzie ok to zaczynam prać ubranka i kupuję łóżeczko.
Chciałabym, żeby mnie ktoś na ten tydzień zahibernował, ech...
 
Cześć laseczki z brzuszkami
Ja jutro idę już do szpitala na wywołanie porodu o jutro będę mieć już baby
Trochę się boję ale trzeba przez to przejść
Dzisiaj ogarnęłam całe mieszkanie żeby było gotowe na przyjście dziecka.
Jak jutro będę w szpitalu to będę do waswas pisać.
Powodzenia, oby Ci oksytocyna lekką była :D trzymam kciuki bardzo mocno.
@Slivka Trzymam kciuki za kolejny tydzien, bardzo podobnie idziemy tylko ty tydzien do przodu.
 
Ziemniaczek jutro kciuków nie puszczam :-) będzie dobrze. Właśnie dzisiaj o Tobie myślałam czy już urodziłaś... Zazdroszczę ale w pozytywnym sensie, jutro już przytulisz swój skarb :-)
 
Dzięki dziewczyny fajnie że jesteście.
Ja się cieszę z tej oxy powiem wam bo ona mi służy.
Ale i tak się boję.
Nawet nie wiem co pisać chyba już nic.
Pozdrawiam was ☺
 
reklama
To jest ironia losu, tyle czasu zagrożenie porodem przedwczesnym, a potem wywoływanie po terminie. Chociaz to podobno częsty scenariusz. Powodzenia!
 
Do góry