reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ziemniaczek obys jutro urodzila[emoji6] na mnie oksy z corka nie dzialala...
Czekamy na relacje i lekki porod[emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ziemniaczki a miałaś juz wywoływana , chyba taj skoro mowisz ze Ci służy - ja Ci powiem ze w 1 ciazy 3 razy , a w tej 2 razy , i podczas podawania kroplówki mało co ... dopiero po podaniu całości cos ruszyło, a w przypadku 3 wywołania nawet przebicie wód nie pomogło ...

Życze powodzenia jutro :)


zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Czesc Wam, nie odzywam sie bo moj Bąbelek daje mi w kość i jestem zmeczona i caly czas przy nim. Teraz spi obok mnie :*

Staram sie co nieco nadrobic i przeczytac ale cieZko.. Przypominam ze ja mialam skurcze od 16 tyg nawet po kilka na godzine a urodzilam po terminie to Wam tez sie uda :)
Trzymam za Was wszystkie kciuki, obyscie donosily do terminow, powodzenia!! :)
 
Ziemniaczek pewnie dzisiaj się nie odezwie, kto wie, może właśnie trwa akcja porodowa :-) trzymajmy kciuki!

Julia piękny avatarek tylko coś tak w poprzek :-)

Dziewczyny czy Was bolą kości łonowe czasami? Mi się to zdarza cyklicznie. Właśnie od przedwczoraj znowu czuję tam takie kłucie, coś jakby od pachwin promieniowanie ku pośladkom :-\ i w kość ogonową. Chyba poznam wszystkie uroki ciąży, żaden ból mnie nie omija. Ale dla mojego maluszka wszystko zniosę :-)
 
Ja po usg. Załamałam się ma tylko 2261 g a to 37 tydzień. Doktorka nie chciała mierzyć szyjki bo ciąża prawie donoszona. Tyle ze wysłała mnie na ktg i wyszły 2 skurcze. Dlatego położna sprawdziła mnie i mam 2 cm rozwarcia. Sama nie wiem co robić. Waga nie ciekawa, niby mogę rodzic. Maź chce żebym dalej leżała, a ja już mam tego dość.
 
Hej Jadwiga, wedlug mnie to lezenie tutaj wiele nie pomoze, co to zmieni jak jeszcze np tydzien polezysz? Przeciez nie bedziesz lezec do 42 tygodnia. dziecie male fakt, wiec moze lepiej je urodzic i juz na zewnatrz troche podtuczyc ze tak powiem. To juz Twoje trzecie, dwojka poprzednia tez mala byla?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A czy lekarka komentowala jakos wage malej? A jak poprzedniej Twoje dzieci-tez rodzily sie jako takie drobiazgi? Pamietac tez musisz,ze to pomiar orientacyjny,tak naprawdę moze jej byc nawet o kilkaset gramow wiecej! Nie zalamuj sie!
 
Do góry