reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Aniay to dobre wiesci;);)
Trzeba teraz znalesc przyczyne tych dolegliwosci!

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Jak narazie mam wrażenie że wszystkiemu winne są moje jelita. Od zatrzymania jelit i operacji którą miałam 3 lata temu mam same problemy jelitowe i ze wszystkim w okolicach. Najwyraźniej na mojej ciąży też się odbije.
 
reklama
Dobry wieczór. Dobrze dziewczyny, że fałszywe alarmy u Was. Musimy dotrwać w komplecie do bezpiecznych terminów.
Co do przyczyny to chyba żaden lekarz jej nie zna. Ja już tylu pytałam i zawsze albo jelita, albo fizjologia, albo budowa, albo nadwrażliwość. Nic konkretnego... Ważne jeśli szyjki nie rusza ale powiem Wam, że mi ostatnie miesiące strasznie zryły psychikę. Chociaż zawsze myślałam, że mam silny charakter. Trzeba przeczekać i przede wszystkim się nie nakręcać, bo nie wiem jak u Was ale u mnie nerwy wzmagają skurcze.
 
Dziewczyny , a jak macie te skurcze ktore bola to twardnieje Wam przy tym tez brzuch czy nie, i gdzie Was wtwdy boli? Bo mnie dzisiaj w nocy zaczelo podbrzusze bolec co pare minut ale brzuch nie twardnial, najpoerw myslalm ze co 5 minut, ale potem sie okazalo ze tak nieregularnie, wzielam nospe i przeszlo. Zastanawiam sie tez czy nie od jelit,bo juz rano bylam na kibelku..
 
Dziewczyny , a jak macie te skurcze ktore bola to twardnieje Wam przy tym tez brzuch czy nie, i gdzie Was wtwdy boli? Bo mnie dzisiaj w nocy zaczelo podbrzusze bolec co pare minut ale brzuch nie twardnial, najpoerw myslalm ze co 5 minut, ale potem sie okazalo ze tak nieregularnie, wzielam nospe i przeszlo. Zastanawiam sie tez czy nie od jelit,bo juz rano bylam na kibelku..
Mi brzuch nie twardniał na początku wczoraj a potem już tak. Bolało mnie tak jak na okres w podbrzuszu albo bolało mnie w pachwinach. Ale z tego co mówisz to brzmi jak od jelit. Ja się dzisiaj męcze bo wzięłam ten środek na przeczyszczenie wczoraj wieczorem ale wciąż nie mogę się załatwić. I właśnie dziś mam znowu bóle ale bez twardnień. Za to noc miałam super, bez skurczów, bólów niczego. Tylko do toalety 3 razy wstałam i wsio.

Idę na 15:30 polskiego czasu na USG dzisiaj także zobaczę jak maleńka rośnie ;) Mi się wydaje już bardzo duża sądząc jak się w brzuchu rozpycha.
 
Hej, dziewczyny mam do oddania 25tabletek luteiny 100mg dopochwowej. Ważna do 2019. Mi się już nie przyda a może którejś tak. Oddam za koszt przesyłki powiedzmy 8zł. Jak coś to piszcie na prive. Kto pierwszy ten lepszy.
1478511327572.jpg


Jestem w trakcie 39 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji274][emoji254]
 

Załączniki

  • 1478511327572.jpg
    1478511327572.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 633
Moj gin stwierdzil ze to tez raczej od jelit, i ze jakby to mialy byc skurcze to brzuch twardnieje. Ja na jelita mam Laktuloze i espumisan , no i dietka.
 
Polecam czopki Eva-qu. Są łagodne i szybko działają. W szpitalu jak dostałam czopek glicerynowy i syropek bodajże lactuloza to efekt był zerowy. W domku staram się codziennie pić albo kefir, albo activię, żeby uniknąć zapchania jelit, bo jednak z czopkami nie powinno się przesadzać. Mimo wszystko nie zauważyłam u siebie wielkiego związku pomiędzy zaparciami a skurczami. A jeszcze na wzdęcia biorę po każdym posiłku espumisan. W sumie z suplementami łykam i wkładam ok. 20 tabsów dziennie a i tak efekt mizerny.
 
reklama
Do góry