reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja jem codziennie owsiankę na śniadanie.
Podobni dobrze działa na przeczyszczenie ;) jak sie naje tłustych smażonych frytek.
 
reklama
Ja mam przećwiczone co mnie czyści na codzień, niestety w ciąży nic nie działa. Dostałam teraz leki ale też czuję że nie działają wystarczająco... będe próbować dalej ;) może jak kilka razy użyję to zadziała.

U mnie na codzień owsianka z susszonymi owocami i orzechami (razem ugotowane albo zrobione w mikrofali) szklanka wody rano i wieczorem i najlepiej przed każdym posiłkiem. Czasem do owsianki dokładam jeszcze jogurt naturalny i/albo jabłko. Buraczki też pięknie na mnie działają.
 
Śliwki suszone moczone w wodzie i ta woda na czczo podobno też działają. Kiwi też niezłe. Dużo, dużo wody mineralnej. Jabłko i kawa z mlekiem zawsze na mnie działały ale teraz tego nie stosuję, aby nie prowokować gwałtownych ruchów jelit.
 
Dziękuję Wam dziewczyny, nie miałam siły pisać. Synek na szczęście ma się dobrze, na tyle, że wychodzi z intensywnej terapii, choć dalej będzie leżał w inkubatorze. A jego siostra czuwa nad nami. Strasznie to przeżyliśmy, dwa miesiące walki i leżenia w szpitalu i takie zakończenie, ale teraz muszę się skoncentrować na synach - tym w szpitalu i dwóch starszych, którzy też mnie bardzo potrzebują.

Cieszę się, że u Was mimo alarmów wszystko w porządku, życzę Wam spokojniejszych ostatnich tygodni.
 
@julla502 przesyłam ciepłe myśli i tyle słońca ile da się wykrzesać z jesiennych dni. Poproszę mojego aniołka żeby się Twoją córeczką zaopiekowała.

Z mojego USG nic nie wyszło bo mi samochód odmówił posłuszeństwa i zdechł, oczywiście jak mój A. przyjechał go ogarnąć to odpalił za pierwszym razem- -' Zmarnowałam kilka godzin, nic nie załatwiłam nastresowałam się potwornie i teraz mnie wszystko kłuje i ciągnie a środki na przeczyszczenie jak nie działały tak nie działają :( a jeszcze cały wieczór przedemną. Mała się mniej rusza przez ten cały stres więc muszę ją trochę obudzić.
 
Julia
O boże przykro mi strasznie nie wiedziałam chociaż napisałam do ciebie że mi przykro bo każdy tak pisał ale nie wiedziałem o co chodzi a nie pytałam bo nie wypada
Mam nadzieję że z syneczkiem jest wszystko dobrze.
Bardzo Ci współczuję
Trzymam kciuki za maleństwo
 
Julla kochana bardzo bardzo przytulam:*
Bardzo sie ciesze ze synus sobie radzi a siostrzyczka napewno bedzie sie nim opiekowala!
Daj znac od czasu do czasu jak sie miewacie

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry