reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Aaa dziewczyny... powiedzcie czy miewacie czasami wypieki czerwone na policzkach? Ja zawsze bladolica od jakiegoś czasu mam nagłe wyskoki rumieńców na twarz jak przy gorączce. Czy to może być sprawka luteiny? Całe szczęście, że tych brązowych plam nie mam, bo rumieniec nawet całkiem uroczo wygląda :-)
Więcej krwi+rozszerzone naczynia krwionośne = rumieniec.
Tak mi to ktoś tłumaczył kiedyś że w ciąży mamy więcej krwi żeby się rumienić.
Ja jestem rumieńcowa z natury a teraz w ciąży jest tylko gorzej :D
 
reklama
Jak wam weekend mija? U mnie powolutku, skurcze są ale nie jakieś dobitne. I dzidzia dzisiaj spokojna... tylko mi chyba nogami w żołądku siedzi bo mnie mdli.
 
Hej dziewczyny , ja siedzę cicho , wczoraj masę skurczy miałam i znów sie denerwuje ze moze szyjke ruszyły, a jesteśmy jeszcze 350 km od domu. Jutro nas powrot czeka... jadę prawie na leżąco ale myśle ze od tego mi skurcze sie znów pojawiły.
Generlanie zimno i buro tutaj a wy jak?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie weekend spokojny..
Byliśmy opony zmienić do miasta na zakupy no i do domu a teraz lezymy sobie w łóżku i oglądamy tv.
U mnie nadal cisza ale coś zaczyna boleć mnie lewa nerka mam nadzieję że to chwilowe
No to tyle na dzisiaj
 
@Barnek rozumiem Cię aż za dobrze. Mnie też dziś po raz kolejny złapały skurcze co 2-5 minut, niby przeszły na godzinkę i teraz znowu wróciły. Najgorsze że niewiadomo co się z szyjką dzieje.
@Ziemniaczek myślałam że się rozpakowałaś :D Twoje maleństwo tak uparte jak moja starsza, 12 dni po terminie się urodziła, dzień przed wywołaniem.
 
reklama
Do góry