reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Slivka masz i racje ale jakos obawiam sie brac jak sama z mloda jestem...a to wycisza... wezme dzis polwke tablwtki zobacze jak zareaguje.

Dziewczyny mama Antosia napisala ze wazy 1 kg i wstawila filmik z inkubatora, mam nadzieje ze sobie poradzi;)

Vita kochana gratuluje! I tez wspolczuje ze masz takie zle wspomnienia z porodu naturalnego!!! Brrrre
 
Julka
Ja mam w wizytę 2 listopada

Slivka
Mi się brzuch napina od 20 tc ale to nie boli nie wiem czy to skurcze czy nie
Podbrzusze mnie nigdy nie bolało może dlatego że miesiączki mam bezbolesne

VITA
Współczuję ja tez mam brzuch wysoko i ani rusz nie chce iść na dół pewnie mogę mieć takie same problemy co ty
Zielone wody a co oni nie sprawdzają
Ja pamiętam 1 ciążę to po terminie codziennie sprawdzali mi czy nie mam zielonych wód i w 41+6 urodziłam bo wody już zaczęły zmieniać kolor
 
Jej, jak dobrze być w domu... tak dobrze już dawno nie spałam :-) Mezus wprawdzie pojechał do pracy, ale może dziś wróci wcześniej... Miłego dnia :-*
 
Gratulacje Vita! Szkoda ze tak wyszlo z porodem nautralnym. Ja jestem jego zwolenniczka choć sie panicznie boje rodzic po raz trzeci bo juz wiem co mnie czeka. Niestety jak cos spieprza i zaniedbają to cieżko sie przekonać pozniej.
Katarinka nie dadzą mi zowlnienia jak wszystko ok. Z jednej storny sie cieszę ze ok, bo jak by bylo zle to by mnie w domu zatrzymali.
Wiecie, mnie za każdym razem inny lekarz bada co nie jest dobre, bo ja nikomu nie ufam...
właśnie dzis wstałam i sie zastanawiam .... a co jeśli lekarz zle zmierzyl? Wiem nienormalna jestem. Ale bo szyjke mam dłuższa niż miałam ... wiec az dziwne


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha a propo wkładek ja w dzień zmieniam dosyć często, w. Nocy śpię bez majtek i bez wkładek tylko piżama - nie wiem czy tez tak robicie ... często pościel zmieniam bo muszę ale nie mailam do tej prosty problemów


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja śpie w koszuli nocnej, kupiłam sobie kilka tanich po 17 zł ze sklepu Marcinkowski, bawełniane, proste, bo nie nadążałam prac pidżam, a tez śpię bez majtek i wkładek.
 
reklama
Urodziłam dzisiaj w nocy. Jedno sn, drogę cc, bo tętno spadało. Całość w może 30 minut... Dzieci na oiom i nic więcej w tej chwili nie wiem.
 
Do góry