reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie z racji ze ciaza jest pod kontrola szpitala,nie mam ginekologa jednego to mierza ja rozni ginekolodzy i zawsze sie te pomiary roznia ale sa w granicach od 3,2 cm do 4 cm.Tylko tu nie robia badan recznie tylko przez usg.
 
reklama
U mnie niestety też jestem ganiana od jednego do drugiego ginekologa. Jutro mam już 6 z kolei , na kontrolę szyjki. Kurcze strasznie się boję . Dzisiaj wstałam z takim dziwnym napięciem w brzuchu i nie wiem czy to źle czy normalne. Straszna taka nie wiedza jest.
 
Asiek bo może masz zagiętą szyjkę. Mi już dwóch lekarzy mówiło że moja szyjka jest jakaś bardziej zagięta i ciężko ją zmierzyć, i jakby chcieli dokładnie to musieliby kawalkami mierzyć i dodawać.

Marluna na tym forum tyle dziewczyn miało skurcze i jakoś nie przypominam sobie żeby którejś odpłynęły wody, nawet żadna nie byla tym straszona, a przecież też były Dziewczyny z Bliźniakami w brzuszku. Ja bym się tak nie przejmowała tym gadaniem.
 
23 tydz właśnie była babka i powiedziała że jutro zabieg a po chwili wróciła i mówi że jednak trochę później bo w czystości coś wyszło i muszę tabsa przyjąć

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ja mówiłam wam że powtórzyłam wynik posiewu po szpitalu. Wynik który dzisiaj otrzymałam jest ok nie ma żadnej bakterii prócz pałeczek kwasu mlekowego. uffffffff idę jutro z tym pessarem niech mi go lekarz załorzy chce mieć już spokój psychiczny
 
reklama
Do góry