reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dzięki Morisek - ja niby nie mam nakazu leżenia, miałam tylko przez 5 dni po założeniu krążka, mam tylko zakaz wychodzenia z domu jak są upały!!! No i mam sie oszczędzać do 18.08


Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
reklama
Asiek powiem ci że słusznie robisz, jak źle sie czujesz i sie boisz to nic na siłe! A rodziną się nie przejmuj! U mnie też wszyscy na mnie patrzą jak na jakaś nienormalną, jakbym była pierwszą kobietą w ciąży - prawda jest taka, że jak człowiek czegoś sam nie doświadczy to nigdy nie zrozumie drugiej osoby


Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
Ale wam dobrze dziewczyny. Macie już bliżej jak dalej do osiągniętego celu. Wiem również przechodzilyscie przez tą samą drogę. Chciała bym żeby czas szybciej szedł do przodu. Jak na razie przy tym leżeniu to wlecze się okropnie. Dobrze ze choć wizytę mam w poniedziałek to przynajmniej będę wiedziała w jakim stanie jest moja szyjka i co dalej z tym faktem zrobić
 
Ja w poprzedniej ciąży leżałam tak jak zdjaje się Morisek. Wstawalam do wc, kąpiel 2 razy w tyg, leżalam na lewym boku i w tej pozycji jadłam nawet zupę.
Jak zaczęłam w końcu normalnie funkcjonować to szyjka nawet nie drgnęła, aż do czasu porodu prawie 2 tygodnie po terminie.
Teraz mam w planie więcej się ruszać już w 36 tygodniu. Co będzie to będzie, ale żeby próbować sn to wole jednak przed terminem niż po.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam w czwartek usg i zwykłą wizutę. Już nie mogę się doczekać bo usg miałam w 20 tygodniu wiec dawno. Zobaczymy naszą dzidzię, dowiem się ile waży


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do skończonego 37 tyg jeszcze się trochę boje, ale później juz będę starała się normalnie funkcjonować, bo też wolę urodzic przed terminem. Tym bardziej ze moja mała jest dosyć duża i później może być problem, żeby ją wypchnac.;-)

Joasia a jakiej długości miałaś szyjkę w poprzedniej ciąży, że tak długo trzymała? I czy miałaś na niej jakieś zabezpieczenia?
 
Widzicie jak to różnie bywa...ja tylko pochodzę i już tracę 1cm szyjki :-/
Wiem że czas wlecze się niemiłosiernie gdy się tak leży. Można się tylko czymś zająć i nie myśleć za dużo. Nie ma mądrej rady. Ale prawda jest też taka że obiektywnie czas leci tak samo. Mnie to pomagało. Warto robić dużo planów, zapisywać kolejne tygodnie w kalendarzu i szanować szansę przeżycia maluszka i jego wagę. To bardzo cieszy i podnosi na duchu :-)
Mnie strasznie jelita dokuczaja. Cały brzuch mnie piecze, przelewa się, mam nudności, wzdęcia, okropnie się męczę staram się nie brać nospy ale pewnie znowu będę musiała... Od kilku dni mam naprawdę ciężko z tym moim brzuchem. Nie wiem co jutro zjem, bo już po wszystkim mnie boli :-(
Płakać mi się chce, tak bardzo mam dość Dziewczyny!! Jakby nie te jelita to było by naprawdę dobrze. Jeju :'( przepraszam Was za moją deprechę. Dzisiaj mam dużo lęków i ten brzuch jeszcze... Ech...
 
reklama
Morisek - nie martw sie każdy miewa gorsze dni [emoji20] po to tu jesteśmy żeby sie wspierać [emoji106]


Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
Do góry