reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mi kazal sie oszczedzac, i biore leki, o wspolzyciu nic nie wspominal, ale od 8 dni i tak sie powstrzymywalismy bo zaczelam sie bac i slusznie. Daj znac co i jak ja w pon chyba pojde na wizyte ale jeszcze zobacze, bo kazal mi przyjsc w ciagu 2 tyg.
 
reklama
Dokładnie jest tak jak napisała Dlaczegotak problem nadal istnieje:-(
U mnie 31 marca (23tydz ciąży)lekarka stwierdziła,że szyjka sie skróciła i nastepnego dnia jechałam do szpitala na usg.Stwierdziła że nie jest zle bo mam 3.8cm ale kazała leżeć i brać magnez i no-spę.Na kolejnej wizycie była juz zadowolona bo powiedziała,że szyjka nie skróciła sie bardziej i nie trzeba bedzie iść do szpitala..
Jednak od tego czasu oszczędzam się i próbuje myśleć pozytywnie;-)
 
Ja wizyte ma dopiero w przyszlym tygodniu ale jak wychodzilam ze szpitala to lekarz mowil ze wszystko jest ok, wiec mam nadzieje ze teraz rowniez bedzie dobrze;))) ale na razie wole nic nie robic poza rzeczami ktore musze;)))
 
Staram sie jak moge ale lezenie w domu nie jest takie latwe jak w szpitalu.... w domu zawsze cos znajde do zrobienia,a tam musialam lezec i nic ciekawego nie bylo wiec spalam wiekszosc czasu... Kurcze zeby chociaz juz byl maj....
 
Ja mam troszke latwiej bo u mnie zagrozenie pojawilo sie pod koniec 7mc i troszke krocej lezenia;))) kurcze jak sobie mysle ze jeszcze pita nie zlozylam to krew mnie zalewa... Jutro sobie troszke postoje...
 
Witam jestem w 15 tygodniu ciaży i od jakiegos czasu miewam ból w okolicy pępka nawet gdy go dotykam Czy to coś powaznego czy nie? Bardzo prosze o odpowiedz
 
Hm...sama chcialabym wiedziec co to jest bo mam identyczne objawy. 25 tydz. strasznie boli i ciagnie mnie pepek. Podejrzewam ze jest to zwiazane z rozciaganiem sie skory w tej okolicy ale pewnosci nie mam.
 
ja jestem w 30 tyg ciąży i od niedawna mam taki uciążliwy ból w okolicy pępka, czasem nie mogę się nawet dotknąć:-( jestem pewna, że jest to spowodowane szybkim rozciąganiem skóry, więc trzeba to przeżyć:tak: dla pewności zapytam jeszcze swojego lekarza i Tobie też radzę - tak dla własnego spokoju;-) pozdrawiam:-)
 
Ja jestem w 36tc i mam taki bol od tygodnia i tez sadze ze to rozciaganie skory bo nie moze to byc nic innego
 
reklama
Ja mam pytanie do tych dziewczyn, które mają już za sobą poród a wcześniej miały założony pessar. Jestem w tej chwili w 37 tyg ciąży i gin wyciągnął mi krążek (auć), okazało się że na szyjce zrobił mi się obrzęk i wizyte mam za dwa dni, żeby sprawdzić co się będzie działo. Czy któraś miała obrzęk i jak szybko po ściągnięciu pessara zaczęłyście rodzić????
 
Do góry