reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nie czuje go jak chodzę czy leżę, tak jak bym nic nie miała, tylko przy aplikacji luteiny wcześniej go wyczuwałam niżej, a teraz jest tak wysoko, ze praktycznie jest normę wyczuwalny. Pierwszego dnia jak ginekolog mi go założył to czułam takie kłucie i jakby lekki ucisk ale następnego dnia jak wstałam to już zupełnie nic.
Nieraz mam jakieś kłucia na dole ale u mnie jest 31 tc i dziecko tez coraz większe. W czwartek byłam u lekarza i szyjka zamknięta, ma ponad 2 cm ale ja zawsze zaczynam panikować ze 2 dni po wizycie aż do następnej 🙈😂😱
No ja tak samo, ostatnio bardziej po nocy jak wstane to mnie "ciagnie" ale ja duzo leze..no bo szpital...i mam tez 3x1 nospe dostalam ja jak powiedziałam czy moze troche bolec brzuch po zalozeniu pessara...
 
reklama
Oj proszę nie mów że później jest większy stres 😅 ja właśnie zaczynam 26tc i miałam nadzieję że po 30 TC jakoś już mi będzie trochę lżej na głowie 🤔 ale u mnie jeszcze inaczej bo w przy ciąży bliźniaczej to już wogole niewiadomo jak ten szew się zachowa :/

Mam takie wrażenie, ze jakoś stres mam większy i czas się wlecze 😱😂 ale aby tylko dotrwać, już tyle za nami. Tu to dopiero trzeba uważać, ciąża bliźniacza sama w sobie jest trudna, a jeszcze ze szwem ale będzie dobrze 🥰
 
Hej dziewczyny i jak się czujecie? Ja mam dzisiaj wizytę kontrolną i jestem ciekawa co mi lekarz powie .. czy oni po USG i badaniu widzą, czy jest szansa na donoszenie? Czy tego raczej nie da się ocenić? Póki co każdy lekarz mówi proszę odpoczywać. Już zaraz będę wchodzić w trzeci trymestr i chyba skończy się lajcik. Już mnie zaczyna wszystko boleć. Jeszcze tylko zgaga i duszności i będę miała komplet :D
 
Hej dziewczyny i jak się czujecie? Ja mam dzisiaj wizytę kontrolną i jestem ciekawa co mi lekarz powie .. czy oni po USG i badaniu widzą, czy jest szansa na donoszenie? Czy tego raczej nie da się ocenić? Póki co każdy lekarz mówi proszę odpoczywać. Już zaraz będę wchodzić w trzeci trymestr i chyba skończy się lajcik. Już mnie zaczyna wszystko boleć. Jeszcze tylko zgaga i duszności i będę miała komplet :D
Hej, ja ostatnio zadałam to samo pytanie swojemu lekarzowi 😁 i dostałam odpowiedź, że szansa jest zawsze. Nigdy nic nie wiadomo tak naprawdę. Czasem dzieci robią psikusa i wychodzą po terminie. Tego nikt nie przewidzi
 
reklama
Hej, ja ostatnio zadałam to samo pytanie swojemu lekarzowi 😁 i dostałam odpowiedź, że szansa jest zawsze. Nigdy nic nie wiadomo tak naprawdę. Czasem dzieci robią psikusa i wychodzą po terminie. Tego nikt nie przewidzi
Eh no właśnie 😁ile to by było spokoju gdyby ktoś to mógł przewidzieć :D
 
Do góry