reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A te infekcje wychodzą w posiewie tylko czy np. W moczu dużo bakterii?
Bo ja mam właśnie często dużo bakterii w moczu ale posiew jest już czysty.
Mnie wychodzą w posiewie. Moczem tu się tak bardzo nie przejmują, nawet jak bakterie są liczne, bo kobiety często "źle oddają mocz" do pojemniczka.

W sumie nie wiem co myśleć, bo przecież wiele kobiet ma pessar, ale skoro lekarze mówią, że na tą chwilę nie ma szans, to pozostaje mi im zaufać...
 
To współczuję i troche sie zmartwilam, ze pomimo szwu i tak moze sie akcja rozpoczac; poniekad wiem ze w kazdej chwili moze np peknac pecherz i nici z lezenia i szwu, ale mimo wszystko... a wiadomo dlaczego to lozysko sie tak nagle odkleilo? Mialas skurcze, czy jakies inne objawy niepokojace wczesniej?

Ja miałam problem w poprzedniej ciąży z łożyskiem i lekarz powiedział, że historia może się powtórzyć ale nie musi. Może to też miało jakiś wpływ na sytuację. Mam cichą nadzieję, że zrobią mi badanie łożyska (jak w poprzednim porodzie) i może znajdą przyczynę, choć wtedy nie znaleźli🤔 Szczerze mówiąc nie miałam skurczy i rzadko w ogóle je miałam, tak samo twardnienia. U mnie jak za spokojnie jest to wtedy coś się dzieje z większą siłą. Ogólnie parę dni przed czułam się super, zwłaszcza, że tak bardzo cieszyłam się tym 36tyg. Niestety nie wszystko da się przewidzieć i już doskonale wszystkie wiemy, że musimy wciąż być gotowe na wszystko w każdej chwili 🙂
 
Dziewczyny, czy Wy też podczas brania luteiny macie takie obfite upławy? Wycieka mi dużo płynów z resztkami tabletek i boje się czasem, w niektóre dni czy to nie wody płodowe...
 
Dziewczyny, czy Wy też podczas brania luteiny macie takie obfite upławy? Wycieka mi dużo płynów z resztkami tabletek i boje się czasem, w niektóre dni czy to nie wody płodowe...
Tak, ja mam takie obfite wodniste uplawy z fragmentami tabletek. Biorę luteinę od 6tc i od samego początku te uplawy są [emoji846]
 
Dziewczyny, czy Wy też podczas brania luteiny macie takie obfite upławy? Wycieka mi dużo płynów z resztkami tabletek i boje się czasem, w niektóre dni czy to nie wody płodowe...
Tak, dużo wodnistej wydzieliny, choć nie zawsze i nie każdego dnia. Do tego mam pessar i jeszcze biorę globulki Macmiror 🙈 Czasem to co widzę po skorzystaniu z toalety przyprawia mnie o zawał 🙈
 
Miałam dziś KTG.
Jeden skurcz i cały czas napięcie macicy...myślicie że powinnam się tym martwić?

W dodatku osoba która robi ktg powiedziała że dziecko ma wysokie tętno- ale też nie mówiła co z tym dalej..
Powoli się coraz bardziej załamuje 😟 to tętno 170 jest tylko jak malutka się rusza więc... Może to normalne ? Na każdym ktg tak jest, że jak się ruszy to tętno rośnie..
 

Załączniki

  • IMG_20201221_152427.jpg
    IMG_20201221_152427.jpg
    711,2 KB · Wyświetleń: 67
Mnie wychodzą w posiewie. Moczem tu się tak bardzo nie przejmują, nawet jak bakterie są liczne, bo kobiety często "źle oddają mocz" do pojemniczka.

W sumie nie wiem co myśleć, bo przecież wiele kobiet ma pessar, ale skoro lekarze mówią, że na tą chwilę nie ma szans, to pozostaje mi im zaufać...
Ją czekam na ten pressar jak na zbawienie bo mam nadzieję że będę mogła choć trochę wstać z łóżka ☺
 
reklama
Do góry