reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej Dziewczyny. A czy bolą Was nogi? Ja od paru dni czuje ból w lewej łydce, czasem biodrze i pośladku oraz udzie. Ale najczęściej w łydce. Szczególnie w nocy. W czwartek mam wizytę, więc zapytam się co i jak. Czy któraś z Was miła takie bóle? To jest taki tępy ból, uciążliwy. Mija gdy pochodzę trochę, gdy stoję wogole nie boli.
 
reklama
Cześć, można się dołączyć? U mnie 17 tydzień, od tygodnia twardnienia brzucha, bóle. W tym tygodniu będę miała założony szew. Poprzednia ciąża zakończona w21tyg bo ginekolog nie badał mi szyjki i ta skrocila się, i było za późno. Teraz zmieniłam lekarza. Leżę od początku ciąży i jestem przerażona czy tym razem się uda.
Hej Aleksandra u mnie 23 tydzien od paru dni nakaz leżenia szyjka 26mm, czekam na posiew czy nie ma żadnej bakterii i nie wiem co dalej. Najgorsza jest ta niepewność nawet się bijr chodzić do łazienki 🤔 A ile teraz wynosi Twoja szyjka ?
 
Kurcze jak widzę z jakimi szyjkami macie nakaz leżenia to zaczynam być wściekła na mojego lekarza... Bo na takim etapie mówił tylko że jest w granicy normy i zobaczymy na następnej wizycie czy się skróciła... A na następnej wizycie już była 1,3.. Można było szybciej reagować 🤦🏻‍♀️🥺
 
Kurcze jak widzę z jakimi szyjkami macie nakaz leżenia to zaczynam być wściekła na mojego lekarza... Bo na takim etapie mówił tylko że jest w granicy normy i zobaczymy na następnej wizycie czy się skróciła... A na następnej wizycie już była 1,3.. Można było szybciej reagować 🤦🏻‍♀️🥺
A w którym tygodniu jesteś,????
 
Dzis 26+3.. Akcja z pessarem i sterydami była w tamtym tygodniu. 😐
Nie wiem czy cię to pocieszy ale ja w 25 tc okazało się ze mam 22 mm szyjki ale w tym lejek wewnętrzny i codziennie twardnienie brzucha kilkanaście/kilkadziesiąt razy :p mam pessar założony i dziś jestem w 35+2 tc:) i to nie leżę bo mam 2 letnia córkę tylko oszczędzam się w sensie nie dźwigam ciężkich rzeczy, nie sprzątam i nie chodzę na jakieś długie spacery bo to nasila skurcze a tak to funkcjonuje normalnie :)
 
reklama
Do góry