reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej ;) czy ktoras z was tez ma moze straszny bol w łonie i biodrach i takie skurcze prądowe jakby ,z podbrzusza do szyjki ? Dosc bolace? I w pachwinach takie paralizujace? W sob koncze 37 tydz. :)
 
reklama
Myśle ze tak. Bo mi to trochę jak skurcze wyglada ... ale skoro jutro masz lekarza to oby do jutra. Zawsze jakby było gorzej to można się ruszyc na IP ale póki znośnie i nic więcej się nie dzieje to lepiej na swojego gin poczekać
Tez mi sie wydaje na skurcze.. bo to z gory na dol idzie.. co prawda nie mam tego non stop ale czesto od paru dni czesciej i bolesniej ;) i to łono.. masakra.. zobaczymy jutro.. dzieki ;) jest narazie znosnie bo przestalo.. czekam na nocke.. ;)
 
Tez mi sie wydaje na skurcze.. bo to z gory na dol idzie.. co prawda nie mam tego non stop ale czesto od paru dni czesciej i bolesniej ;) i to łono.. masakra.. zobaczymy jutro.. dzieki ;) jest narazie znosnie bo przestalo.. czekam na nocke.. ;)

Macica ćwiczy. Coraz instensywniej. Jakby to były porodowe to by nie przeszły raczej i były mocniejsze i częstsze coraz. A ten ból reszty to może rozchodzenie spojenia bo przecież przed porodem musi się rozejść trochę. Albo ogólnie mięśnie bolą od tych skurczy już.
 
Macica ćwiczy. Coraz instensywniej. Jakby to były porodowe to by nie przeszły raczej i były mocniejsze i częstsze coraz. A ten ból reszty to może rozchodzenie spojenia bo przecież przed porodem musi się rozejść trochę. Albo ogólnie mięśnie bolą od tych skurczy już.
Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego ze tak moze byc, ale mam juz rozwarcie 1cm ,miekka szyjke i ma 1.5 cm,takze nie zdziwilabym sie gdyby cos sie zaczelo dziac ;) dlatego pytalam czy ktos ma czy mial podobnie ;) no i wczoraj trzy razy mi takie gluty wylecialy wieksze ;) i dzis tez ;)
 
Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego ze tak moze byc, ale mam juz rozwarcie 1cm ,miekka szyjke i ma 1.5 cm,takze nie zdziwilabym sie gdyby cos sie zaczelo dziac [emoji6] dlatego pytalam czy ktos ma czy mial podobnie [emoji6] no i wczoraj trzy razy mi takie gluty wylecialy wieksze [emoji6] i dzis tez ;)

Ja na wcześniejszym etapie a tamte dzieci rodziłam dawno wiec tylko z tego co od rodzących niedawno slyszlam albo co czytam No to mógł czop odchodzić i może się jutro okazać ze jesteś w trakcie [emoji6] ale to już dobre tygodnie wiec się nie ma co martwić. Ale tez i czop może odejść nawet dużo przed porodem a skurcze mogą minąć ;)
 
Ja na wcześniejszym etapie a tamte dzieci rodziłam dawno wiec tylko z tego co od rodzących niedawno slyszlam albo co czytam No to mógł czop odchodzić i może się jutro okazać ze jesteś w trakcie [emoji6] ale to już dobre tygodnie wiec się nie ma co martwić. Ale tez i czop może odejść nawet dużo przed porodem a skurcze mogą minąć ;)
Hyhy wiem ;) ja rodzilam 14 lat temu to nawet czopa nie pamietam [emoji23] poszly wody,pozniej skurcze i po 7 godz urodzilam ;)
I rzeczywiscie mam nadzieje ze jutro mi powie ze rodze [emoji23]
 
reklama
Do góry