reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej, mialam wlasnie pisać :)
Szyjka 2 tyg temu 3cm dziś ma 2,4 w poniedzialek 5 lutego zakaldamy pessar, na szczęście wszystwo pozamykane wiedzialam ze kolo polowy ciąży szyjks zaczniz się skracać ale mialam nadzieję że jednak teosKe pozniej to nastapi ..
Dosyalam magnez i luteline a wy jaki magnez bierzecie ?
 
reklama
Hej, mialam wlasnie pisać :)
Szyjka 2 tyg temu 3cm dziś ma 2,4 w poniedzialek 5 lutego zakaldamy pessar, na szczęście wszystwo pozamykane wiedzialam ze kolo polowy ciąży szyjks zaczniz się skracać ale mialam nadzieję że jednak teosKe pozniej to nastapi ..
Dosyalam magnez i luteline a wy jaki magnez bierzecie ?

Kochana, głowa do góry, mi się tez szyjka w ciągu 2 tyg skróciła wlasnie 6 mm. Najważniejsze, ze będziesz mieć założony pessar, to Cię zabezpieczy- tak jak w ostatniej ciąży. 2,4 to jeszcze nie tragedia :) ja biorę magne b6 max 3x dziennie i 2x2 asparginu- robiłam sobie ostatnio sód potas i magnez- mimo takiej ilości przyjmowanego magnezu mam go na dolnej granicy normy. Płacz trochę rozładowuje emocje- tylko byle nie za długo :) trzeba być dobrej myśli ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem ze teraz zaczynam sue martwić bardzo :/, do tej pory jak bylo 3 cm to miałam nanadzie że tak długo zostanie, jednak stało się inaczej :(mój lekarz stwierdził ze pessar pomoże mi w miarę normalnie funkcjonowaćac tak jak w pierwszej ciąży a ja i tak ssię bardzo boję jak pomyślę że jeszcze do donoszonej ciazy brakuje mi 20 tyg
 
Roznie bywa naprawde. U mnie sie ciesze, ze lekarze zalozyli, ze problem wystapi i mam zalozone szwy. Ale tez gdyby nie ich dzialania profilaktyczne nie zdecydowalabym sie na druga ciaze po stracie.
Masz Agata juz jedno dziecko urodzone bezpiecznie, teraz bedzie tak samo i tego sie probuj trzymac.
Dzisiaj mialam dobry dzien. Pojechalam na cmentarz do Synka, na zakupy i do restauracji na obiad. Dobrze sie czuje, nic dzisiaj nie boli...dzisiaj rowno 17t0d.
 
Agatka przynajmniej twój lekarz myśli pozytywnie nie dobija cie tak jak mój mnie. Dorotea a ty masz już dzieciaczka czy to będzie pierwsze?
 
@Majcyss rok temu w maju urodzilam Synka w 23 tygodniu ciazy, przez niewydolnosc szyjki. Zyl pol godziny. Teraz jestem w drugiej ciazy, bedzie drugi synek.
 
reklama
Ja dzis za to mam gorszy dzien :(
cos podbrzusze dokucza tak ciągnie kuje ,wiem ze malutka niska i pewnie to przez to ale juz mam wkręty... rano aż myslalam ze cos z pęcherzem bo latam jak szalona ale to racEj nie to pewnie i na pecherz naciska....

Generalnie brzuch jak leze jest raczej miękki ale
ciągle cos a to pachwiny podbrzusze ehhhh
Jutro zaczynam 25 tc..... i chyba zwariuje z tymi bolami :)
a przez to ciagle lezenie... to jak juz wstanę do wc czy cos to taki brzuch napiety robi sie momentalnie ze tez strach , co prawda potem mija ale nie fajne uczucie...

Ja biorę asparganian extra 3x2 a jak sie gorzej czuje to nawet 4x2 , luteina 2x100 , i relanium od czasu do czasu... staram sie tez pic bardzo duzo wody i co drugi dzien wypijam tez dodatkowo elektrolity :)
 
Do góry