reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Marcysia,
leżę na szczęście. Na niewygodnej leżance ale lepsze to niż krzesło w poczekalni. Reszta babeczek czeka wlasnie w poczekalni na lekarza jak już są po badaniu. Tu jest taki system durny. Najpierw czekasz na badanie, a potem na opis i rozmowę z lekarzem.

Jak ja mam dość już tego wszystkiego...
 
reklama
Aga wytrzymasz. Dobrze zrobilas ze pojechałas na IP. Wazne ze jesli cos sie bedzie dzialo podejrzewanego to bedziesz pod opieka, gdyby chcieli cie zostawic. Ja caly czas sobie nie moge wydarowac ze nie pojechalam w piątek, a nawet w sobote na IP. Moze wtedy daloby rade jakos powstrzymać to wszystko. Chociaz skoro poszly wody to pewnie i tak za bardzo wplywu na to nie bylo...
Justyna gratulacje, śliczna Agatka. Patrze i zazdrosze że donoszona...
A tak sobie zakładałam 28 dni zeby jeszcze wytrwac i udalo mi sie z tego tylko 2...
Bartus walczy z zoltaczka, gdyby nie ona szybciej moglby sie zaadaptować. Mam nadzieje ze mu minie jak najszybciej, bo wtedy bede mogla choc troszke sie uspokoić.
 
Aga. Bedzie dobrze, tylko żebyś się nie denerwowala już. Wszystko się wyciszy i wdocis do domku.
Nina. Kochana nie miej do siebie żadnych pretensji, tak się już dzieje ze czasem dzidzia pcha się na świat szybciej. Myślisz że Ty jesteś inna niż my? Ja też unikam szpitala jak ognia, sama zresztą wypijalam się na własne życzenie. Ja jak się urodzilam też miałam zoltaczke, a urodzilam się w terminie. Maleńki niedługo z tego wyjdzie. Akurat zoltaczka to bardzo czesta przypadlosc noworodków, niezależnie kiedy się urodziły. Ja wierzę że jeszcze troszke malutki podrosnie i wypuszcza Was do domku. Trzymaj się dzielnie. Malutki jest śliczny i jest na dobrej drodze.
 
Dziewczyny kiedy zaczęłyście kupować ubranka dla Waszych maluszków? Czasami mam już ochotę coś kupić ale założyłam sobie, tak samo jak w poprzedniej ciąży, że zacznę dopiero gdy będę w 7 miesiącu a tu jeszcze trochę czasu zostało.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zaczęłam kupować w 15 tyg chyba, mimo ze miałam mocne zagrożenie ale powiedziałam sobie ze na przekór, będę zaklinać rzeczywistość ;) moja rodzina to jakos w 7 miesiącu nabrała odwagi na oglądanie ciuszków No i zakupy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może trochę, tzn nie są już tak częste, teraz skurcz jest tak co 30 minut a nie co 3.
Nadal czekam na lekarza i jeszcze będę czekać...
 
Do góry