reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Agulaa1. Ja pochodzę z Wolina. Wyspa wikingów. Urodzona w Świnoujściu :). Teraz mieszkam blisko Nowego Sącza. Co roku jeżdżę na wakacje do rodziców. Aleeee w Warszawie w sumie nigdy nie byłam :D
 
Agulaa1. Ja pochodzę z Wolina. Wyspa wikingów. Urodzona w Świnoujściu :). Teraz mieszkam blisko Nowego Sącza. Co roku jeżdżę na wakacje do rodziców. Aleeee w Warszawie w sumie nigdy nie byłam :D

Marcysia no ładnie Cię na drugi koniec Polski "wywiało"

No to co za problem, czy to przejazdem czy celowo do Wawy wpadasz ... zrobimy zlot :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny, jestem w 29tyg.i dlugosc mojej szyjki macicy jest 3.32cm. Na wizycie w pt.sie o tym dowiedzial bo od jakiegos czasu martwilo mnie dziwne pokuwanie. Tj.moja pierwsza ciaza i nie ukrywam, ze lekko jestem przerazona. Dostalam zwykla nospe i magne b6 po 3x1. Leze praktycznie plackiem bo boje sie, ze bedzie to postepowalo. Czy jest szansa ze skracanie szyjki sie zatrzyma? Prosze o opinie tych z Was, ktora miala ta przypadek jak ja. Dziekuje z gory za odp. Pozdrawiam
 
reklama
Justyna, ale skąd wiesz ze szyjka się skraca, tak lekarz stwierdził? Bo 3.32 cm w 29 tc to nie jest zły wynik. Ja taka mniej więcej mam a jestem w 25 tc. No chyba, ze wcześniej miałaś np ponad 4 cm i widac to skracanie. To wtedy trzeba się oszczędzać.
 
Do góry