reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mi powiedzieli 36tc-37tc jak pessar zdejmą ... i nawet do pracy będę mogła pójść jakbym chciała szybciej urodzić ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja po zdjęciu w 36 i 4 urodziłam w ciągu doby.
Mieszkam mniej wiecej w polowie drogi miedzy Rzeszowem a Tarnobrzegiem. Poprosze o namiary przynajmniej bede miala kogos sprawdzonego do kogo moge isc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hajmal ja tez jestem spod Rzeszowa :)
 
Haha to tak jak mi się marzy 26/28/30 tc a tu dopiero 22/23tc ;) niech ten czas szybciej płynie :) Wam tez się tak dłuży? Ja to już śpię na maxa ile się da ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Strasznie, weekendy to jakos szybciej, bo maz jest w domu, ale w tyg, to po prostu mam ochotę wstać i wyjsc.
Najgorsze jest, ze od 30 tc mam problemy ze spaniem, ciężko mi zasnąć, sen taki przerywany, ciężej sie ułożyć, bo brzuch spory, no i duszności mam, bo brzuch juz wyżej. Dobrze, ze tak mało przytylam, bo pewnie byłoby jeszcze ciezej.. Choc z drugiej str sie martwię, bo jal ja mniej przybieram, to moze Młody tez. No ale odkąd leze, to mam taki slaby apetyt...
 
Strasznie, weekendy to jakos szybciej, bo maz jest w domu, ale w tyg, to po prostu mam ochotę wstać i wyjsc.
Najgorsze jest, ze od 30 tc mam problemy ze spaniem, ciężko mi zasnąć, sen taki przerywany, ciężej sie ułożyć, bo brzuch spory, no i duszności mam, bo brzuch juz wyżej. Dobrze, ze tak mało przytylam, bo pewnie byłoby jeszcze ciezej.. Choc z drugiej str sie martwię, bo jal ja mniej przybieram, to moze Młody tez. No ale odkąd leze, to mam taki slaby apetyt...

Współczuje ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mieszkam mniej wiecej w polowie drogi miedzy Rzeszowem a Tarnobrzegiem. Poprosze o namiary przynajmniej bede miala kogos sprawdzonego do kogo moge isc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Narazie od innej znajomej z Rzeszowa wiem ze szpital ProFamilia w Rzeszowie jest świetny; jest prywatny ale osoby ubezpieczone w NFZ maja nieodpłatne /darmowe porody i tam dr Janeczko itp

A z kuzynka nie miałam jeszcze kontaktu także jak tylko dostanę namiary podesle


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to ekspresowo :) a czy to prawda ze poród lżejszy i szybszy jest przy krótszej szyjce?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba lepiej żebyś nie zdawała tego pytania ;) pierwszy poród trwał 2 faza 35 min a drugi caly 16 godz zaś 2 faza 5 godzin i to ok 18 dałam za wygraną i poprosiłam o znieczulenie. Niby jeszcze mój organizm nie był jeszcze gotowy i tylko ściągnięcie szwu spowodowało skurcze.
W profamili miałam dwa porody i ścigany ten szew i łyżeczkowanie po poronieniu I histeroskopie itp bo tam ma dyżury moja lekarka. Jeśli ma się stamtąd lekarza to zdecydowanie łatwiej jest się dostać choć powiem szczerze że Lwowska tez ma extra wyremontowana porodowke. Doktora Janeczko bardzo sobie chwałę, on zakładał mi szew na Lwowskiej (bo tam też jest i wielu innych lekarzy). Oba szpitale polecam, o reszcie mam średnio zle zdanie.
A ty skąd jesteś?
 
nie chce nic mówić, ale tez Cie to czeka :p

Wiem :p ale i tak marze i nie mogę się doczekać 30tc ;) narazie 3 razy w nocy do toalety wstaje, mąż chrapał (ale z łóżka wyeksmitowany ;) ), młody w brzuchu szaleje, także do kompletu tego jeszcze mi brakuje ;) ale i tak odliczam tygodnie ...mówisz korzystać z spania póki się da;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiem :p ale i tak marze i nie mogę się doczekać 30tc ;) narazie 3 razy w nocy do toalety wstaje, mąż chrapał (ale z łóżka wyeksmitowany ;) ), młody w brzuchu szaleje, także do kompletu tego jeszcze mi brakuje ;) ale i tak odliczam tygodnie ...mówisz korzystać z spania póki się da;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Doczekasz i łatwiej zniesiesz te niedogodności, bo wlasnie beda wyczekane. Ja tez spie w salonie, maz w sypialni, ale czasem, jak juz tak bardzo nie moge spać, to jak wstaje do toalety w nocy, to czlapie do niego na kilka godzin i co dziwne zawsze zasypiam lepiej. Moze samotne dni i noce mi nie służą, za duzo mysle wtedy :)

a ze spania i lezenia, to wszyscy mówią, żeby korzystać póki sie da, bo potem juz tak fajnie nie będzie...
 
Do góry