reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniacza mama = mistrzyni zakupów... czyli promocje, okazje, wyprzedaże!

reklama
tez DADA premium ale od jakiegoś czasu nie umiem powiedziec konkretnie od kiedy -ja kupuje je jakies pol roku -są inne takie cienkie jak pampers premium care,te pierwsze DADY dziewczyny odparzaly a te do dzis uzywamy na noc i są super.
 
hej, dla cieżaroek (a moze mam niemowlakó też?
) Spotkałam dziś na limango ofertę na butelki dr browns - 2 sztuki za 30 zl - to chyba taniej niez gdziekolwiek??? Generalnie tam te wszystkie wyprzedaże drogie, zajrzałam na tą kampanie bo niby easy walker, ciekawa byłam za ile wózki, ale tego wogóle nie było a za to inne rzeczy. Jak ktoś zainteresowany to chętnie wyśle zaproszenie)
 
ja kupowałam w tesco duze pudlo pampersow 3 - 186sztuk za 99,99zl :), a chusteczki pampersa na allegro, wychodza ok 5zł z przesylka wiec nie tak zle.
Dady rowniez probowalam ( te z Biedronki , nie mylic z Gagami z Tesco ) i sa ok, dziewczynka w miare pasuja, ale Pampersy jednak sa najlepsze. Huggiesy srednie, nie bardzo lubie ( dziewczynki tez ) i swego czasu uztwalam happy bella ( rozmiar zerowki ) ale sa niedobre bardzo twarde i odparzaja, jednak jak zmienia je co godzine czy poltorej jak na poczatku sa okej.


zmieniajac temat jestem aktualnie na kupnie 2x krzeselek do karmienia, moze cos polecicie ??
 
Ostatnia edycja:
My jedziemy na pampersach i nie zmieniamy,dla chłopców sa super,co rusz są jakieś promocje więc sterta pudeł u mnie stoi,albo podwójnych opakowań.Z chusteczek to używaliśmy nivea są ok,bambino-jak dla nas za suche.Najlepsze chusteczki nawilżające są z Dady w biedronce,kosztują coś koło 4,5zł,zawsze bierzemy lawendowe i od razu jakies 6 opakowań :-)
 
my mieliśmy 4 paczki chusteczek tescowych gaga - masakra z wyciąganiem ich
teraz mamy zielone pampersowe - z wyciąganiem ok ale jakoś mi zapach nie leży - ale mamy tego trochę nakupowane bo wczesniej były promocje w rossmanie itp więc jakoś musimy je zmęczyć
do 27.12 jest promocja na pampersy w rossmanie w rozmiarze 1 - 43 szt po 22zł - opłacają się bardziej niż duża biała paczka jedynek pampersów 78szt które kosztują 49zł - wiem że to tylko kilka złotych różnicy ale zawsze coś :-)
 
moje dzieciaki są od początku na Dada i jestem bardzo zadowolona dzieciaczki też....o dziwo Jasiek przesikiwał wszystkie i Huggisy i Pampersy i takie z rossamna.....
 
reklama
Do góry