reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Błagam o odpowiedź

reklama
Znamy się od urodzenia a nasze mamy to koleżanki i wiedziały o całej sytuacji, dostaliśmy karę i tyle po temacie, po prostu męczyły mnie myśli i chciałem z tym tu przyjść, wiem że jestem nieodpowiedzialny i przepraszam jeśli kogoś tu czymś zdenerwowałem ale to nie był mój zamiar
Kara za seks😂 To brzmi absurdalnie. Skoro wiedziały, to dlaczego dziewczynie testu nie kupiły? Weź przestań te bzdury wypisywać, bo to jest po prostu żenujące i się nawet nie trzyma kupy.
 
Kara za seks😂 To brzmi absurdalnie. Skoro wiedziały, to dlaczego dziewczynie testu nie kupiły? Weź przestań te bzdury wypisywać, bo to jest po prostu żenujące i się nawet nie trzyma

Kara za seks😂 To brzmi absurdalnie. Skoro wiedziały, to dlaczego dziewczynie testu nie kupiły? Weź przestań te bzdury wypisywać, bo to jest po prostu żenujące i się nawet nie trzyma kupy.
Bo dostała miesiączki finalnie przecież pisałem
 
Z postu wynika coś innego:)
Proszę Pani napisałem tam przecież że dostała miesiączki 7 września tylko powiedziałem że przez te emocje oczytałem się wielu mało rzetelnych informacji w internecie i bałem się że pomimo okresu wciąż może być w ciąży. Tylko dlatego tu napisałem, ja naprawdę nie chciałem tu nikogo zdenerwować ani robić sobie żartów tylko zapytać się doświadczonych osób o ich zdanie. Dostałem odpowiedź jestem wdzięczny i tym samym nie męczę już pań więcej
 
15-latka spędzająca noc z 17-latkiem i to na czynnościach seksualnych już zdaje się podpadać pod demoralizację, także no nie ma co się śmiać
Jaka demoralizację, ludzie. 🙈 Mnóstwo nastolatków rozpoczyna inicjację seksualna w wieku 15/16 lat z rówieśnikami albo niewiele starszymi kolegami/koleżankami. Tak było już za moich czasów, a mam ponad 30 lat. No nie popadajcie w paranoję. 🙃
Tu nie ma nic demoralizującego... W słoneczko nie grali, dziewczyna nie puszcza się w galerii za pieniądze, a chłopak nie uprawia seksu co noc z inną koleżanką. 😆 Bez przesady.
 
Jaka demoralizację, ludzie. 🙈 Mnóstwo nastolatków rozpoczyna inicjację seksualna w wieku 15/16 lat z rówieśnikami albo niewiele starszymi kolegami/koleżankami. Tak było już za moich czasów, a mam ponad 30 lat. No nie popadajcie w paranoję. 🙃
Tu nie ma nic demoralizującego... W słoneczko nie grali, dziewczyna nie puszcza się w galerii za pieniądze, a chłopak nie uprawia seksu co noc z inną koleżanką. 😆 Bez przesady.
Ależ ja nie mam paranoi. Paranoja w tej historii występuje ciążowa u dziewczyny i jej byłego chłopaka. Czy dziewczyna jest galerianką a chłopak skacze z kwiatka na kwiatek - to nie wynika z tej opowieści (a właściwe może coś w tym podejrzeniu jest, skoro nie są już parą).
 
reklama
Ależ ja nie mam paranoi. Paranoja w tej historii występuje ciążowa u dziewczyny i jej byłego chłopaka. Czy dziewczyna jest galerianką a chłopak skacze z kwiatka na kwiatek - to nie wynika z tej opowieści (a właściwe może coś w tym podejrzeniu jest, skoro nie są już parą).
To każda para jak się rozstaje oznacza, że ona się puszczała, a on ru**ał wszystko, co popadnie?
No ludzie rozstają się z różnych przyczyn. Czasem to wina jednej strony, czasem obu. 🤷
Znam dorosłych ludzi, u których wszystko było super w jednym miesiącu, a w drugim już nie byli razem. Albo byli parą 13 lat, wzięli ślub i po roku od ślubu wzieli rozwód. 🤷 No zdarzają się takie rzeczy i wiek to tu średnio ma znaczenie, choć oczywiście statystycznie wiadomo, że 15 latek/latka jest mniej stała/stały w uczuciach niż 35 latek/latka... Ale i to nie jest regula, bo są rozni ludzie po prostu...

Natomiast, że dzieciaki się ciążą stresują... A w naszych czasach się to nie zdarzało? No też się zdarzało. Ale nie było internetu i o tym nie pisali na forach/FB. ;)
Dziewczyna z mojej klasy w gimnazjum zryczała się i przejmowała, że na pewno jest w ciąży, bo całowała się z języczkiem 😆 z chłopakiem na imprezie. 🙃 Ależ była w szoku, jak się dowiedziała, że od tego się w ciążę nie zachodzi i nie mogła nam uwierzyć. 🤷 Miałam też w gimnazjum dziewczynę i chłopaka, co to wierzyli w ten mit, że podczas pierwszego razu w ciążę się nie da zajść. No i się dowiedzieli, że jednak się da i niestety nie w teorii, a z własnej praktyki się dowiedzieli. 🙃
 
Do góry