reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Blady Test ciazowy

reklama
Czesc dziewczyny. Zrobilam dzisiaj test ciazowy. Na poczatku byl negatywny ale po okolo 15-20 min wydaje mi sie ze „świtala” jakas blada kreseczka przy odpowiednim swietle. Jestem w 25 dc. Myslicie ze moge byc w ciazy? Staramy sie z mezem bardzo dlugo...moze ktos mial podobnie?
Wygląda na wynik pozytywny
 
Cykle ma dokladnie 28 dniowe bo biore hormony od pol roku. Letrozol na urosniecie pecherzyka, w czasie owulki zastrzyk z ovitrelle na pekniecie a potem progesteron. Tak moze troche sie nakrecam i wpatruje w te testy a bardzo ale juz mam dosyc tych wszystkich lekow i chce w koncu tej ciazy. Co miesiac wyczekuje terminu kiedy bede mogla wykonac test bo zawsze mAm nadzieje ze w tym cyklu sie uda. Nie jest to latwe, jak sie czlowiem nakreci to potem nie moze o niczym innym myslec. Powtorze test jutro. Dzieki za odpowiedzi
Jeśli starasz się o bobaska i przypadkiem ta blada kreseczka stanie się tylko złudzeniem, zacznij zmiany od swojego ciała, zmień dietę, jedz więcej warzyw i owoców, poruszaj sue trochę, aktywność fizyczna sprawia, że wytwarzane są endorfinki , hormony szczęścia, tu Twój organizm zauważy, ze jesteś rozluźniona i pozytywnie nastawiona, wystarczy pół godzinki / godzina spacerku dziennie np. Z psem. Zacznij pić chociaż 1,5l wody dziennie. Podobno pomaga, a też nawadnia nasz organizm prawda.
My z partnerem także staramy się o bobaska, w pewnym cyklu właśnie postawiłam na zmiany swoich nawyków żywieniowych i właśnie wtedy zaskoczyło! Postawiłam sobie cel by przygotować ciało na to, nie zwalaly mi się myśli, ze musi być. JAK BĘDZIE TO BĘDZIE.
niestety poroniłam w 6 tyg, teraz jestem już w kolejnym cyklu po owulacji i również czekam na dwie kreski trzymając się swoich wytycznych do co zdrowego trybu życia :)
Trzymam kciuki! Pozdrawiam
 
Tak zrobie, juz od dluzszego czasu o tym mysle. Jem za malo warzyw i owocow i zdecydowanie za malo ruchu na swiezym powietrzu. Dziekuje za tego posta i trzymam kciuki za nas obie ❤️
 
To mój cień cienia 10 dpo owulacji 🥰 odrazu był teraz 30 tydzien
 

Załączniki

  • 685355B8-F15F-4733-B1A0-231229D4331E.jpeg
    685355B8-F15F-4733-B1A0-231229D4331E.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 132
  • 3A336FCE-4160-44BF-8184-129F653FC618.jpeg
    3A336FCE-4160-44BF-8184-129F653FC618.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 117
Czesc dziewczyny. Zrobilam dzisiaj test ciazowy. Na poczatku byl negatywny ale po okolo 15-20 min wydaje mi sie ze „świtala” jakas blada kreseczka przy odpowiednim swietle. Jestem w 25 dc. Myslicie ze moge byc w ciazy? Staramy sie z mezem bardzo dlugo...moze ktos mial podobnie?
Cześć, ja od 3 dni robie testy ciążowa. Pierwsze dwa dni tej samej firmy i dzisiaj 3 test innej firmy. Wszystkie z blada druga kreska. Myślałam że kreski będą coraz wyrazniejsze z dnia na dzień ale niestety. Nie wiem nadal czy to ciaza czy się martwić. Jestem dziś w 28dc. Zrobię kolejny test za dwa dni i jestem dobrej myśli.
Podobno testy rzadko się mylą, zrób kolejny jutro rano lub za dwa dni o sprawdzisz czy kolejny też daje cień szansy ;) trzymam kciuki.
 
Testy mylą się baaaaaaaaaaaardzo często. Zwłaszcza te, na których bardzo chcę się coś zobaczyć [emoji2272]
Cześć, ja od 3 dni robie testy ciążowa. Pierwsze dwa dni tej samej firmy i dzisiaj 3 test innej firmy. Wszystkie z blada druga kreska. Myślałam że kreski będą coraz wyrazniejsze z dnia na dzień ale niestety. Nie wiem nadal czy to ciaza czy się martwić. Jestem dziś w 28dc. Zrobię kolejny test za dwa dni i jestem dobrej myśli.
Podobno testy rzadko się mylą, zrób kolejny jutro rano lub za dwa dni o sprawdzisz czy kolejny też daje cień szansy ;) trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry