reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Blada kreska test ciążowy

whew_o

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
144
Cześć dziewczyny. Z partnerem planujemy dziecko ,spóźnia mi się okres trzy dni zrobiłam test ciążowy ale nie wiem co o tym myśleć . Na zdjęciu widać bladziutka kreskę a później trochę zrobiła się ciemniejsza.. co o tym myślicie?
IMG_20190110_092437.jpg
 
reklama
Hej :) potrzebuję Waszej opinii bo ja już zgłupiałam. Cykle mam mam co 30-32, odkąd staramy się o dziecko bywało, że i co 35. Wczoraj był termin @, dziwnie się czułam. Byłam senna, głodna w godzinach kiedy nigdy o tej porze nie jadłam. Zrobiłam test - blada kreska, drugi - blada kreska. Dziś z samego rana i cień cienia. Co mam myśleć? Iść jutro na bete czy czekać aż @ zawita? Dodam, że o dzidzisia staramy się 8 miesięcy.
Może testy były różnej czułości dlatego te kreski takie różne. Zrób betę i bedziesz wtedy wiedzieć na 100 %.
 
reklama
Hej :) potrzebuję Waszej opinii bo ja już zgłupiałam. Cykle mam mam co 30-32, odkąd staramy się o dziecko bywało, że i co 35. Wczoraj był termin @, dziwnie się czułam. Byłam senna, głodna w godzinach kiedy nigdy o tej porze nie jadłam. Zrobiłam test - blada kreska, drugi - blada kreska. Dziś z samego rana i cień cienia. Co mam myśleć? Iść jutro na bete czy czekać aż @ zawita? Dodam, że o dzidzisia staramy się 8 miesięcy.

Test testowi nie równy, może mają inne czułości?
 
Dziś idę zrobić bthcg, wzięłam wolne w pracy. Nie wiem czy to z nerwów jak zobaczyłam kolejny test czy to poranne mdłości ale przytulałam się z kiblem... Kolejny test - 32dc. Tak bym chciała już znać wyniki krwi bo oszaleję. :D
 

Załączniki

  • 15680041716257576189404217059638.jpg
    15680041716257576189404217059638.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 2 087
reklama
Dziewczyny, czy mogłybyscie spojrzeć na mój test. Zrobilam go w dniu spodziewanej miesiączki, ponieważ staramy się o dziecko. Dodam ,że robię również pomiary temp,która cały czas utrzymuje się powyżej 37 stopni. Niestety kreska jest bardzo blada stąd też moje wątpliwości....2 blada kreska pojawiła się równolegle z pierwsza po 3 min.
 

Załączniki

  • 20200129_074051.jpg
    20200129_074051.jpg
    774,6 KB · Wyświetleń: 1 909
Do góry