reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Olil

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2018
Postów
156
itam! Staramy się już o dzidziusia 8 cykli. Od trzech dni spóźnia mi się okres. Zrobiłam dwa testy i na dwóch jest cieniutka bardzo jasna druga kreska. Czy mogę być w ciąży ? Brzuch boli mnie jak w trakcie okresu do tego śpię jakoś tak nie spokojne. Długość moich cykli to 26 dni dzisiaj jest 29.
Jestem tu nowa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
reklama
itam! Staramy się już o dzidziusia 8 cykli. Od trzech dni spóźnia mi się okres. Zrobiłam dwa testy i na dwóch jest cieniutka bardzo jasna druga kreska. Czy mogę być w ciąży ? Brzuch boli mnie jak w trakcie okresu do tego śpię jakoś tak nie spokojne. Długość moich cykli to 26 dni dzisiaj jest 29.
Jestem tu nowa :)

Hej, jestem w 7 tygodniu ciazy. Od poczatku spoznionej miesiaczki czuje takie bole. Pobieglam do lekarza w 5tygodniu i zrobilam blad, bo to normalne ,a bylo widac tylko pecherzyk. Wiec teraz schizuje do nastepnej wizyty, ze puste jajo ( zostalam uprzrdzona niestety, ze tak moze byc :/) Odczekaj do 7 tygodnia chociaz i wtedy idz do lekarza. Zdrowia dla Was :) p.s. moja kreska 2 dni po dniu okresu byla cieniem. Zrobilam bete i przyrasta w normie.
 
Jutro Lecę na betę:-) jestem pełna nadziei ale i obaw. Nie wytrzymam chyba do 7 tygodnia:-)Już tak długo czekamy na dzidziusia.....
Posluchaj rad kolezanek i nie idz za wczesnie. Ja bylam w 7 tyg i wyszlam z placzem, bo lekarz nie wykryl bicia serca. Powiedzial jak zaczne krwawic to mam od razu zglosic sie do szpitala. A jeli nie , to mialam przyjsc do niego po tygodniu. A po tyg serducho bilo jak dzwon. Za to przez te kilka dni nabawilam sie niezlego strachu. Obecnie jestem w 24 tyg, a moja gwiazda kopie jak szalona,hehehe Zrob bete, powtorz po 2 dniach. I nie stresuj sie. Wszystko bedzie dobrze. Jeszcze raz gratuluje
 
Jutro Lecę na betę:-) jestem pełna nadziei ale i obaw. Nie wytrzymam chyba do 7 tygodnia:-)Już tak długo czekamy na dzidziusia.....

Czekaj grzecznie do minimum 7 tyg i bez paniki bo to w niczym nie pomoze ani niczego nie przyśpieszy! Gratki
Już się strasznie stresuje jeśli na tych testach wychodzi słaba kreska to znaczy że ta beta nie przyrosa prawidłowo?

Błędne myślenie... Nie znasz dokładnego dnia ani h swojej owulacji no chyba że miałaś monitoring..pozatym beta przyrasta różnie ..najwazniejszy przyrost jak dziewczyny piszą
Ciemny test wyjdzie ci prawdopodobnie po dluzszym czasie po okresie a i tak nie jest to miarodajne bo testy mają rozna czułość i jeśli ktoś sprawdza ciemnienie kreski testami to najlepiej jak używa tych samych

Więcej wiary że.bedzie dobrze.

A co do boli to nie znam osoby która by ich na poczatku ciazy nie odczuwała..osoba powyzwj która napisała o poronieniu że względu na te bole niepotrzebnie tylko straszy! Szkoda gadać
 
reklama
Do góry