reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Olil

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2018
Postów
156
itam! Staramy się już o dzidziusia 8 cykli. Od trzech dni spóźnia mi się okres. Zrobiłam dwa testy i na dwóch jest cieniutka bardzo jasna druga kreska. Czy mogę być w ciąży ? Brzuch boli mnie jak w trakcie okresu do tego śpię jakoś tak nie spokojne. Długość moich cykli to 26 dni dzisiaj jest 29.
Jestem tu nowa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
To wczesna ciąża. Trzeba iść do lekarza, każdy ból jest niepokojący, może doprowadzić do poronienia.
Nie wprowadzaj dziewczyny w błąd bo bóle okresowe są normalne na tym etapie. Do lekarza proponuje umowic się za jakieś 2-3 tygodnie bo wtedy będzie już coś widać. Dla pewności zrobilabym jeszcze badanie beta hcg.
 
Jeśli kobieta stara się o dziecko to blada kreska oznacza ciążę, na razie blada, bo jeszcze niski poziom hormonów ciążowych. 29 d cyklu - na tym etapie można wybrać się do ginekologa, pęcherzyk ciążowy będzie widoczny. Ja tak miałam.
 
Dziękuję za odpowiedzi.Czyli zrobić teraz badanie beta hcg. Powiedzcie mi jeszcze kiedy za jaki czas najlepiej umówić wizytę u lekarza? Mam nadzieję że tym razem się udało chociaz za wcześnie żeby się cieszyć
 
Moim zdaniem jestes w ciąży:) Dla pewnosci zrobilabym badanie beta hcg i powtorzyla go po 48h zeby zobaczyc czy prawidlowo przyrasta. Jesli bedzie ok, to na Twoim miejscu poszlabym do lekarza dopiero za 3 tyg. W grudniu bylam w ciazy i za wczesnie poszlam do lekarza, a ten na usg nic nie widzial i tylko stresowalam się niepotrzebnie. Niestety u mnie beta nie przyrastala prawidlowo. Trzymam za Ciebie kciuki:) i oczywiscie GRATULUJĘ ;)
 
reklama
reklama
Już się strasznie stresuje jeśli na tych testach wychodzi słaba kreska to znaczy że ta beta nie przyrosa prawidłowo?
Testy wychodzą słabe bo beta jest jeszcze prawdopodobnie niska bo wczesna ciąża. Nie masz co się stresować. Idź zrobić badanie i powtórz je po 48 h. Wtedy się okaże czy prawidłowo czy nie. Do lekarza najlepiej za jakieś 2-3 tygodnie.
 
Do góry