reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Juliass

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2019
Postów
17
Cześć wszystkim jestem tu nowa i to mój pierwszy wpis.Miesiączka spóźnia mi sie 2 dni. Zrobilam test ale nie do końca jestem pewna czy widac 2 kreske :/ Mój partner twierdzi że nie widzi nic.
20190317_110704.jpg
 
reklama
Dziś rano zaczelam krwawic pojechałam do szpitala ale potraktowali mnie tam jak śmiecia.. poszlam na bete i w piatek znowu ide
Przebadal mnie ginekologi mówił że nie mozna teraz stwierdzic czy to poronienie czy po prostu miesiaczka i ciaza..
Czy ktoras z was miala plamienia/krwawienia we wczesnej ciazy? Albo miesiaczke? :(
 
reklama
Dziś rano zaczelam krwawic pojechałam do szpitala ale potraktowali mnie tam jak śmiecia.. poszlam na bete i w piatek znowu ide
Przebadal mnie ginekologi mówił że nie mozna teraz stwierdzic czy to poronienie czy po prostu miesiaczka i ciaza..
Czy ktoras z was miala plamienia/krwawienia we wczesnej ciazy? Albo miesiaczke? :(
Ja miałam plamienia .. dostałam zapobiegawczo progesteron
 
Dziś rano zaczelam krwawic pojechałam do szpitala ale potraktowali mnie tam jak śmiecia.. poszlam na bete i w piatek znowu ide
Przebadal mnie ginekologi mówił że nie mozna teraz stwierdzic czy to poronienie czy po prostu miesiaczka i ciaza..
Czy ktoras z was miala plamienia/krwawienia we wczesnej ciazy? Albo miesiaczke? :(
2 ciąże, 2 razy krwawienie implantacyjne trzydniowe równo w terminach normalnej miesiączki.
 
Dziś rano zaczelam krwawic pojechałam do szpitala ale potraktowali mnie tam jak śmiecia.. poszlam na bete i w piatek znowu ide
Przebadal mnie ginekologi mówił że nie mozna teraz stwierdzic czy to poronienie czy po prostu miesiaczka i ciaza..
Czy ktoras z was miala plamienia/krwawienia we wczesnej ciazy? Albo miesiaczke? :(
Hm,moze to biochemiczna ciaza:(
Ja mialam ciemniejsza kreske w dniu okresu i dwa dni pozniej okres.
Beta wszystko wyjasni,daj znac,trzymam kciuki:)
 
Raczej nie w tym cyklu. To jest negatywna beta. Ale jezeli to ciaza biochemiczna i poronienie to nie zwlekaj ze staraniami. Ja tez to przeszlam! Zaszlam w kolejnym cyklu i obecnie bez zadnych lekow rozpoczynam zaraz 11tydz ;).
Gratuluje!
Dziwi mnie tylko to, że lekarz mnie zbadal i powiedział że szyjka macicy jest zamkieta że plamienie nie jest jak na okres, jest tak jakby plamienie ze sluzem :/ mówił że dużo kobiet na tym etapie może miec takie palmienia bo organizm pamieta że w tych dniach miala być miesiaczka albo plamienie to zwiastuje zagniezdzenie eh.. mam taki mętlik w głowie.. skąd ta 2 kreska na tescie co robilam wczoraj i w sobotę :/
 
Zawsze mozesz powtorzyc bete za kilka dni.
A to swieza krew czy brazowa?
Gratuluje!
Dziwi mnie tylko to, że lekarz mnie zbadal i powiedział że szyjka macicy jest zamkieta że plamienie nie jest jak na okres, jest tak jakby plamienie ze sluzem :/ mówił że dużo kobiet na tym etapie może miec takie palmienia bo organizm pamieta że w tych dniach miala być miesiaczka albo plamienie to zwiastuje zagniezdzenie eh.. mam taki mętlik w głowie.. skąd ta 2 kreska na tescie co robilam wczoraj i w sobotę :/
 
reklama
Do góry