reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Lilith-ale ci zazdroszcze , mój jeszcze nigdy nie przespał całej nocy :baffled: a niestety jedzonko jeszcze doi raz w nocy.
Mam nadzieje że też wkońcu niebawem wam oznajmie o mojej całej przespanej nocce :tak:
 
reklama
WITAM WIECZORNIE:-) u nas Wiburcol byl jak Natala zabkowala a na kolke dawalam jej wode koperkowa miala moze 2 razy kolke:-D ale balam sie starszie bo Natala plakala a ja razem z nia:-(

Jutro ide sie odchamic:tak: Usypiam mała i zostawiam babci a sama ide na piwko z 5-cioma kolezankami z zawodowki :-) 4 lata juz mineły ja zdazylam wyjsc za maz zrobic szkole srednia urodzic dzidze ehhhh jak ten czas leci :confused: Wychodze 2 raz odkad sie mała urodzila i zas pewnie caly wieczor bede o niej myslec ehhhh zywot mamy :tak:
 
Bernadtka no to super :-) Ja już moją małą częściej zostawiam z babcią ;) Kiedyś tak wyszło że wyszliśmy po 17 miałam niby do domu wrócić na kąpanie ale zadzwoniłam do mojej mamy żeby się Oli zajęła i nie było problemu :-) Wróciliśmy po 22 do domu.2 tygodnie temu poszliśmy na miasto i połaziliśmy po knajpeczkach i w nocy wróciliśmy.A w tamtą sobote poszłam z kumpelami i kumplami bo Rogatej i było bardzo miło :-) Tego mi potrzeba było,od razu jakoś lepiej mi się zrobiło i inaczej na świat się patrzy a za Niunką tęskniłam :-D
Za to za tydzień wybieram się lubym na Hallowin do Klimatu :cool2: A że kumpel tam będzie odprawiał urodziny więc licze na dobrą zabawe :laugh2: A póki co dzisiaj na spacerek z malutką póki jeszcze w miare pogoda jest
Miłego dzionka ;-)
 
kitkabb- oczywiście że taka rozrywka od czasu do czasu jest nam bardzo potrzebna, od razu człowiek na wszystko inaczej patrzy:-D
My też staramy się co jakiś czas wychodzić ze znajomymi gdzieś do knajpki posiedzieć , dyskoteke też już zaliczyliśmy:-) ale byliśmy tylko na chwilke:dry:
Teraz jakoś mniek wychodze bo szybko się ciemni i jakoś wcześniej mnie zbiera do snu , ostatnio byłam tak padnięta że zdarzyło mi się chodzić spać około 20.00:eek:

Lilith- musze ci napisać że mój przespał pierwszy raz całą noc:szok: ostatnie jedzonko miał o 22.30 a następne o 7.20 rano:szok: Mam nadzieje że teraz już tak ładnie będzie spał :-)
 
zielona no to super :-) A co do spania to faktycznie coraz wcześniej się robi ciemno i miałam takie dni że przed 21 już spałam co mi się żadko zdarzało :eek: A najlepsze jest to że tylko położyłam głowe do podusi od razu zasypiałam :laugh2:
 
Tez zaraz mykamy na polko... pogoda supcio...
a tak wogole to koncem listopada ma wejsc w zycie ustawa o wydluzeniu macierzynskiego o 2 tygodnie i ma obejmowac wszystkie mamy ktore urodzily od 1 stycznia 2006 ... fajnie no nie....????
 
Ciekawe tylko jak ma to w praktyce wyglądać? Zawiesić wychowawczy czy jak? Idioci.A tak z innej beczki. Ola ostatnio jest baaardzo zajmująca. Cały czas coś nie pasuje leżeć nie, na kolanach nie na rękach nie tylko do siadani się bierze a na brzuch się jeszcze nie obraca sama, trzeba jej odrobinkę pomagać. Jeść dalej nie chce jak zję 100 ml to jestem w niebo wzięta. Ale za to kochana się robi bardziej każdego dnia.Pozdrowionka i korzystając z pięknej pogody czekamy na tatusia i na spacerek rodzinny.
 
Cześć Kobietki:-)

Lilith ja w piątek miałam wypad z Teściową na miasto, Radzia wzięłyśmy do wózka i na zakupy;-)
Byłam w sobotę, ale z kolei Ciebie nie było. Kingi zresztą też nie, więc jeździłam sama z Figą.

Jak ja wam zazdroszczę tych przespanych nocy. Radzio na początku spał do 3-4 rano. A teraz od 1 w nocy kręci się i co chwila przebudza.
No i je dwa razy koło 1 i 4 rano. Tak się zastanawiam, bo niby dziecko w jego wieku nie potrzebuje jeść w nocy, ale on jest wyraźnie głodny, bo za każdym razem wydoi obie piersi ;) Na razie nie chcę mu tego ograniczać, tym bardziej że jest drobnym dzieckiem i nie waży dużo.

MoniaK Martunia jest naprawdę dużą dziewczynką. Moj mały waży 6500 (waga urodzeniowa 2930), a ma prawie 5 m-cy.

Madzia_pl stosowałaś już Viburcol? Bo ja młodemu dawałam na ząbkowanie, ale na niego to w ogóle nie działa (zresztą ja jestem dosyć sceptyczna jeśli chodzi o homeopatie, jakoś mnie ta pamięć wody nie przekonuje:)
Na kolki u mnie rewelacyjnie sprawidziła sie woda koperkowa i Esputicon, Espumisan i Infacol nie bardzo, ale na każde dziecko działa co innego.
Przede wszystkim spróbuj odstawić w swojej diecie mleko, u mnie to była przyczyna kolek.
Życzę Ci powodzenia i duużo siły do przetrwania kolek Adasia.

Basia26 Radzio jest w wieku twojej Oleńki, i dokładnie tak samo chce tylko na rękach. Przewraca się też przy mojej pomocy, chciałby siedzieć a nie umie, wszystko go interesuje.
Rewelacyjnie reaguje na kwiatki, wszelkie świecące rzeczy noo i na naszego psa, któy omija go szerokim łukiem, bo kiedyś próbował Fige pogłaskać i złapał rączką za kłaki :-D
Biedne psisko się wystraszyło i stroni od małego jegomościa. Napisz ile waży Oleńka? Mój Radzio z jedzeniem na szczęście nie ma problemu, pierś łapie i cycusia aż miło, ale żadnego smoczka z butelką nie toleruje. Podobnie jak kubka niekapka. Służy mu on tylko jako gryzak. Lekarka ostatnio mnie pocieszyła ze on chyba z tych dzieci tak przywiązanych do cycusia że może być ciężko go odstawić.

Życzę wszystkim udanej niedzieli.

Pozdrawiam
Marzena I Radzio
 
Witajcie
Ja juz po...:tak:

Alunia urodziła sie 17.10. o 5.55 w szpitalu na Wyspiańskiego
Miała 3200 i 53 cm długości

poród SN z mężem - rewelka - plecam

Od czwartku jesteśmy w domku ale udzialć się będę jak opanuję sytuacje - oczywiście stale Was czytuję !!
 
reklama
Agnieszka w końcu możesz się cieszyć Alunią po tej stronie brzuszka :-)
Dużo zdrówka dla was i czekamy ma zdjęcia malutkiej ;-)
 
Do góry