reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Czesc dziewuszki!! Zapisałam sie na prawo jazdy jutro pierwszy wyklad:-) :-)
Ja Natale ucze sie jak sie zegna-a ona zamias i w imie ojca na czole to dotyka sie oka-:-D hihi no ale teraz sobie spi a ja mam chwile oddechu


AGNIESZKA-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-D I OCZYWISCIE SZCZERE GRATULACJE
Z okazji narodzin waszego maleństwa,
życzymy mu bezstroskiego
i zdrowego dzieciństwa,
a Wam - odkrywania nowych uroków
wspólnego życia.
aza1.jpg
 
reklama
AGA OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE I ALUSI!!

Marzena jaki piekny bukiet potrafisz zrobić. Gratuluje zdolności manualnych, ja za chiny bym nawet nie pomyslała, że takie cudo z samych liści ;-)
Joasiu cieszę sie, że imprezka była udana.Oj rosną te maluszki chyba troszkę za szybko.

My byliśmy dziś na spacerku, ale tylko na pół godzinki. Nie chcę takie maleństwa zaziębić, choć pogoda dziś naprawdę piękna a i w słoneczku cieplutko. W sobotę jedziemy na ślub koleżanki, oby była sprzyjająca pogoda.

 
A kiedy urodziła wczoraj czy dzisiaj??:)

Ja dalej się męczę, za to Oli dokazuje, tatus sie zajmuje...ale zaczyna się buntować :wściekła/y:
 
AGUSIAAA nie było spotkania bo jakoś nie możemy się zebrać do kupy ;-) A ja dzisiaj z Oliwką prawie godzine chodziłam przez co spała cały czas :-) Cieplutko jeszcze fajnie,a woże ją na pół leżąco i przynajmniej sobie troche świata poogląda :-D
 
Agnieszka wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wkoncu sie doczekalas!!!
my dzis jak zawsze spacerek od 10 do 13 a potem od 16 do 19 :)
 
LILITH dlugie te twoje spacerki...
Kitka faktycznie pogoda super... korzystajmy poki jest sloneczko i wmiare cieplo... a spotkanie moze w koncu kiedys sie uda... tylko jakby co to dajcie mi znac na gg... please...
 
My tak na godzinke wychodzimy, powietrze jakieś ostre jest a Oli po chorobie, korzystajmy póki ciepło, rok temu mała jeszcze w szpitalu się "werandowała" ;P
 
reklama
Mam do Was pytanie, czy w Bielsku jest gdzieś w sprzedaży piesek Zebuloo? Jeśli tak to gdzie? Przeszłam kilka sklepów ale nie widziałam a jak zapytałam sprzedawców to tylko wielkie oczy robili hihi
 
Do góry