reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Sandra to jednak widze cuda sie zdarzaja skoro Sara okazała sie super grzeczna :-D jak ona potrafi to Mela tym bardziej heh ;-)

Dorcia - ewidentnie latwiej (i przyjemniej :-p ) jest sie zapakowac niz rozpakowac :tak: ja tez tak czekalam na porod, ze sie nie doczekalam i Mela jest z pelnego wywołania 10 dni przed terminem :tak:

Agusia - nie wiem czy zabierze nas tam na spacer, ale pewnie tak ;-) wiem, ze na boisko na Andaluzje pojdziemy, bo to zapalony pilkarz i ma misje Mele uczyc grac w pilke :-p

B. wczoraj przyjechal i dzisiaj pojechal... dostalam prezent urodzinowy, bylismy na zakupach, kupilismy Meli slodkie ubranka na Dzien Dziecka. Dobrze, ze tyle sklepow dla bobasow otworzyli w tym nowym centrum w BB :tak: myslalam, ze nie wyjde z niego nigdy :-D:tak::-D Jutro bede nas pakowala i niby to 4 dni, ale tyle rzeczy trzeba zabrac dla tego malego lobuza ze szok :eek:
 
reklama
Dzien dobryyyyyyy
Melduje sie Kasia po bardzooo dlugiej nieobecnosci:tak:
Przez pewien czas nie mialam internetu bo zmienialismy operatora. Ale staralam sie Was czytac i mysle,ze jestem bieżąco:-);-)
A wiec... u nas wiele nowych zmian.Pojawily sie kolejne ząbki i mamy ich juz 6:-). Dominik nie sprawia mi wiekszych klopotow wychowawczych:tak::-D. Slicznie je...ladnie spi( oczywiscie z cycusiem w nocy 2 razy, ale juz sie przyzwyczailam). Uczulenie, ktore mial zniklo w pare dni od momentu gdy odwiedzilismy alergologa (po zastosowaniu syropku).
A u mnie to nic ciekawego sie nie dzieje:baffled::eek:. Nie bronilam sie teraz w czerwcu i bede bronic sie na jesieni:-)
Chodze sobie na silownie i razem z Olivia uczeszczamy na joge i dzisiaj sie wybieramy na Sexi Class:-)
To narazie by bylo tyle:tak::tak:
Obiecuje teraz sie czesciej pokazywac i odpisac wszystkim:-) pozdrawiam:-D:happy:
 
Witamy nową forumowiczke napisz coś o sobie żebyśmy wiedziały z kim mamy doczynienia.
Wcześniej wkleiłam zdjęcia moich szkrabków, które daja mamusi popalić mała więcej czyli dalej nie śpi za fajnie w nocy ale zato Natka śpi za nią. Jakoś ostatnio czasu brak pogoda fatalna ja zmęczona i nic mi się nie chce ide się zaraz położyć bo dziewczynki zasnęły i trzeba korzystać jak jest spokój w domu.
Brendy myśli pozytywnie i obyscie razem się ładnie spisywały na wizycie u potencjalnych teściów.
Prychatka witaj fajnie masz że twój mały fajnie śpi to chyba teraz największe moje marzenie.
 
Mam na imię Kaśka jestem w 32 tc i mam bliźniaki,prawdo podobnie dwie dziewczynki. W domu mam już dwie dziewczynki.Ciąża przebiega całkiem nie źle poza tym że mam dietę bo wykryto u mnie cukrzyce ciążową. Jestem na etapie szukania wózka głęboko -sportowego dla bliźniąt jak znacie jakiś sklep to napiszcie? :-)Mery słodkie dzieciaczki ile mają?:-D
 
Witam, witam:-).
Dziś mam termin porodu, ale tego ani widu ani słychu, jak do tej pory. Zaraz idę do lekarza i zobaczy, co powie:tak:.
Kaśka22 witam i gratuluję całej gromadki:-D. Co do wózka dla bliźniąt to widziałam w hurtowni Maan na ul. Komorowickiej w niewygórowanej cenie i całkiem, całkiem z wyglądu.
Pozdrawiam:rofl2:.
 
Oj Kaśka to niezła gromadka bab jak twój chłop żyje jeszcze bo mój przy naszej trójce i psie suce ma juz dość. Moje córy to Nati 2latai 8m-cy oraz Patka 10m-cy, a Twoje starsze w jakim wieku.
 
Cześć trochę późno ale nie miałam czasu was odczytać.:-) darcia ryba dzięki za namiary.Mery mój mąż jeszcze żyje ale jest załamany i twierdzi że będzie musiał brać nadgodziny żeby wytrzymać z nami.Moja starsza córka Iza ma 11 lat i młodsza Ola 7 lat.Już są duże to mam nadzieje że mi pomogą chociaż trochę.:-) Dziękuje za gratulacje:zawstydzona/y:
 
reklama
Dzien dobry:-)
Kaśka22
gratuluje tak licznej gromadki dziewczynek:-) i zyczę szybkiego porodu:tak:.
Mery Twoje coreczki sa sliczne i takie grzeczne na zdjeciu:-D.
Dorcia_Ryba moze Twoj dzidek poczeka do 15 czerwca i urodzi sie w moje urodzinki:-) napisz jak sie czujesz...?
Brandy fajnie, ze pojechalas do przyszlych tesciow i mam nadzieje,ze wizyta przebiegnie bardzo pomyslnie;-):tak:
Sandra super,ze Sarcia taka grzeczna u tatusia;-):tak: ja to sie juz nie moge doczekac kiedy Dominik przestanie domagac sie cyca i bede mogla sie wybawic cala noc a nie tylko do polnocy! Ale jak juz nadejdzie ten moment to chyba wyjade na tydzien i bede tanczyc i sie bawic do upadlego:laugh2::-D
A my wlasnie siedzimy u moich tesciow na obiedzie... Dominik spi wiec chwila spokoju jest i moge sobie popisac na BB:-) A wczoraj bylismy na Lotnisku w Aleksandrowicach na koncercie RH+ i Wodeckiego:tak:. Ale Zbysio nie zdazyl zaspiewac Pszczółki Mai bo przyszla burza:-D:-D:szok::szok:
Milego niedzielnego popoludnia Mamusie;-):happy:
 
Do góry