reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witamy po spacerku :-)

Co do kleiku to dałam dziś 3 łyżki na 100ml i mała wtrąbiła to w minute, no może dwie:szok: po czym wołała że mało i wypiła jeszcze 50 ml mleczka:szok: ale po spacerku zjadła tylko 70 ml mlesia więc chyba ją ten kleik zasycił, następnym razem dam więcej bo chyba za rzadki i jej za szybko leciało że tak szybko zjadła:-)

Brandy co do soczku to co ja już nie probowałam, pol na pol z woda (nawet zakupilam tą w butelce z gerbera) 1/3 soczku reszta wody, 1/3 wody reszta soczku ale nic a nic moja Emilka nie chce pić:dry: dzis probowalam tez jabluszko, tez jej nie smakuje... może nie lubi jabłka, no nie wiem, sprobuje jej jutro dac z bobovity sloiczek bo teraz mialam z gerbera, moze jej lepiej spasuje.

Agusia pokoik śliczny, a jak duzo miejsca do zabawy ;-)

Uciekam bo maleństwo zmęczone a samo zasnąć nie umie i sie zlosci hehe:tak:
 
reklama
Witam się poweekendowo:) wczoraj nastąpił historyczny dzień, Emilce wkońcu odpadł pępuś, w 39 dniu szok! no ale najwazniejsze,że się go pozbyła. Od wczoraj sama siedzę w domciu z córcią, mąż pojechał do Sącza do rodziców, a dziś miał pojechać oglądnąć autko i być może kupić:), wypatrzyliśmy takie jedno faje na allegro:) Zobaczymy ile warte w rzeczywistości bo ze zdjęć fajne było.

.:kinia: - gratulacje!
Sandra- niezła zawodniczka z Twojej córci, ale znalazła sobie moment na siusianie:)
Witaj ponownie:) - Madzia_pl
Perełka - napewno wiele Wiki nauczyła ta lekcja:)
AGUSIAAA - pokoik śliczny, pewnie niezłą frajde miałaś jak go urządzałaś. Też mi sie marzy pokoik dla córci, ale narazie nie ma gdzie go zdobić:( i malutka spi z nami w sypialni.
Bradny - to musiałyście być dziewczynki grzeczne w tym roku :) bo mikołaj mamusie i córcie obradował bogatymi prezencikami:)
Jej ale ten czas leci, jeszcze niedawno z brzuszkiem chodziłam i marudziłam, ze chce juz urodzić , a tu już prawie 1,5mc mam corcie, a Amelka to juz taka duża i śliczniutka, i te jej prześliczne wiekie oczęta, tylko patrzeć jak za chwile nie bedzie sie mogła opędzić od samczyków:p
Kunek - współczuje, ta słuzba zdrowia to jedna wielka paranoja;/
 
Cześć!

Agusia pokoik śliczny, gdzie kupiliście takie fajne mebelki?

Perełka co do posagu, to jest temat godzien uwagi. Chyba najlepiej fundusz inwestycyjny.

Olivia gratki odpadniętego pępuszka

Sandra niezłą akcję Ci córcia zrobiła z tymi sikami.


A ja dzisiaj padam, byłam na rozmowie rekrutacyjnej i nie sądziłam, że proces może być tak skąplikowany. Pierwszy raz spotkałam się z testami i grupowymi zadaniami.
 
Dzięki dziewczyny... radoche faktycznie mialam ogromna przy urzadzaniu tego pokoiku... uwielbiam takie rzeczy... Aniu a mebelki kupilam w Black Red White... za caly ten komplet lacznie z lozeczkiem i materacem zaplacilam 1900zl.
 
No właśnie posag to bardzo dobra myśl. Ja narazie mogę odkładać 200zł/miesięcznie więcej puki co nie dam rady, bo jeszcze tak z dwa lata muszę mieszkać na wynajętym. Przeniosłam sobie to doradctwo na jutro bo jestem na moje nieszczęście w gorącej wodzie komapana i bardzo zaciekawiona. Napisze wam co i jak jutro. Bo ja wole miesięcznie odkładać niż za 20 lat wyskoczyć z kasy, bo mnie na to poprostu pewnie nie będzie stać. Prawda że już od roku na emeryture oszczędzam( wiem, wiem niby jestem młoda, ale lepiej wcześniej zacząć bo składka jest niska i perspektywa pójścia na emeryture w wieku 50 lat to dla mnie bardzo pociągająca sprawa:D) no ale umówmy się że wtedy to będzie czas pewnej swoboby i okazja do wydania tych pieniązków wiele:D.

Agusia śliczny pokoik, ja teraz po swiętach mebelki bedę kupować do pokoju Wiki i się już nie mogę doczekać:-), ja to wogóle przestawiam meble raz w miesiącu, a właściwie nie ja tylko mąż:-);-)

No ale ja dyryguje;-):-D
Buziaki dla was mamusie
 
Witam,

Mery dzięki że jeszcze o mnie pamiętasz :-):-D ja tu często zaglądam i czytam co tam piszecie ale praca i Zuzia- dwuzębny wulkan energii- nie pozwalają na wielki relax :-p

Brendy Ty na prawdę powinnaś mieć zniżkę w salonie :-) pół forum się już do Twojej fryzjerki zapisało heheh - buziaki dla Małej - i co taka cisza na NK - dawno nie było nowych zdjęć mamuśko :p

Resztę pozdrawiam i miłego wieczorku życzę
 
Agusia to nawet nie dużo, a mebelki śliczne. Będę musiała się wybrać tam.

Chcemy niebawem urządzić pokoik małemu, bo na razie mieszkamy razem z nim w sypialni, ale remont poddasza ma się ku końcowi, więc wreszcie się wyniesiemy na górę, a kamil pozostanie na dole :)
 
cath4 jak zdrówko ? Lepiej już ?

Kunek widzisz, jednak Emilce podszedł kleiczek :tak: Co do tych jabłuszek - my mamy podobną sytuacje ale z marchewką :dry: Ameluch za Chiny tego nie trawi. A potem ma kolki.

oolivia to strasznie dlugo Emilka miala kikuta. Az moja mama sie zdziwila...

Ania_BB to faktycznie dziwna rekrutacja...ale jak Ci poszło?

Perelka1500 to czekam na informacje po doractwie :-) tez jestem ciekawa jak to wszystko wyglada, a tego faceta co do mnie dzwonil za zadne skarby nie potrafilam zrozumiec :dry: w koncu blond jestem :-p

Daisy_DG Zuzik ma juz dwa zeby? Super :-) zagladaj do nas czesciej :baffled: A Bernadka to juz kompletnie o nas zapomniala :confused:

U nas stara bieda nową goni hehe. Ameluch zaczyna broić powoli...dziadka za brode ciagnie lub za nos...zalezy w co trafi :-) A ja zaczynam powoli odczuwać stres przed poniedzialkiem...znowu sprawa wrrr... ale ostatnio zaglebilam sie w jakies forum i wyczytalam bardzo madre rzeczy i podjelam decyzje. Skladam pozew o ograniczenie praw ....
 
reklama
A ja dzisiaj ciężką noc miałam. Myszce coś się przestawiało bo w dzien mi ladnie spła, za to w nocy to byla masakra, co dwie godz chciala cyca,
to nim się polozylam to juz na nowo zabawa cyc, pielucha i tak dzis do 14.

Teraz niezmordowana Emi właśnie obserwuje nową zabawkę, taką fajna spirale na łóżeczko z zawieszkami(lusterko,slimak piszczek, listek szeleszczący, kułeczko do chwytania)z playgro jej kupilam:)A się jej spodobalo lusterko, ciagle się do niego śmiala:)
 
Do góry