reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Kunek no to gratulejszyn licencjata !!! :-D Nasze kciuki zawsze pomagają, nie ma co :tak:powodzienia na wizycie u nefrologa...napewno bedzie wszystko ok no i czekamy na wieści :tak:

Cath na prywatnej wysyłam Ci numer do tego studia. Mnie Ania kasuje 87,- (kolor, ścięcie, modelowanie ) naprawdę jestem z niej mega zadowolona :tak:

Taka pogoda a mnie się nie chce z domu wyjść :baffled: Ameluch śpi w wóziorze na tarasie a matka dupe grzeje w domu...do wstyd, poprostu WSTYD :happy:
 
Kunek jeszcze pytanko za 100 punktów - gdzie kupiłaś tą śliczną matkę? My mamy taką najprostszą z Ikei i teraż szukam czegoś w większymi bajerami. A ta Emilki wydaję się być rewelacyjna... :-)
 
Brandy to taniutka bardzo ta Twoja fryzjerka. Chyba też poprosze o namiar. Ja kiedyś chodziłam do Hairparku, ale tam za kolor+strzyżenie+modelowanie płaciłam ok. 200zł. W trendach podobnie, a efekt żaden. Potem znalazłam salon, gdzie kasowali ok. 120 zł i myslalam, że w Bielsku już taniej nie znajdę.

Co do mat to ja miałam używaną, jakoś mało Kamil się nią interesował.

A mi pogoda dzisiejsza nie straszna i wybyłam na zakupy. W sumie kupiłam głównie obiadko-deserki.
 
Witam popoludniowo
My dzisiaj bylismy na spacerku z Olivia i Emi a pozniej panie zawitaly do nas:-D (foto):-D:rolleyes:
Kunek wielkie gratulacje zdania licencjatu:tak::tak:
Brandy to ja tez prosze numerek do pani fryzjereczki:-p
O 20 mam jazdy,a teraz ide troche polezec i odpoczac;-)
 

Załączniki

  • P1010368-1.JPG
    P1010368-1.JPG
    63,9 KB · Wyświetleń: 32
Prychatka... tylko nie przejedz kogos ;-)
Kunek... gratulacje zdania licencjata... brawo... brawo....:-D:-):-D
Brandy.... dzieki za numer... na pewno skorzystam... Ale jej zrobiłas reklame na bb... teraz powinnas dostac ekstra znizke... :tak:
 
dobry wieczór:blink:
Po wizycie u nefrologa nic nowego, mamy być pod stałą kontrolą póki co i zrobić nowe wyniki z moczu i isc na usg brzuszka. Jak będą wyniki to pani doktor zadecyduje jaką szczepionką Emilka może być szczepiona bo póki co to mieliśmy szczepienia w eskulapie i później drugą dawkę na WZW a tak poza tym to moje dziecko jeszcze nie było szczepione:no: Ogólnie nie jest źle bo mała zaczęła przybierać na wadze i to najważniejsze, póki co to mamy zalecenie zastąpienia herbatki zwykłą wodą bez cukru w ramach dopajania, tyle że Emilka zaciska usteczka a jak już coś wpadnie do buźki to sie krzywi niemiłosiernie i otrzepuje, komicznie to wygląda:-D No i od jutra zaczynamy rozszerzanie dietki, rozpoczynamy od kleiku ryżowego:-) potem będzie soczek jabłkowy i starte jabłuszka ;-)

Brandy co do maty to ja nie sądze żeby nasza miała jakieś specjalne bajery, to jest mata specjalna do leżenia na brzuszku (nie posiada żadnych pałąków z zabawkami), a moje dziecie nie bardzo lubiało leżenie na brzuszku więc zakupiłam jej właśnie ową matę, bo do prawidłowego rozwoju potrzebne jest takie leżenie, no i jako tako Emilce się spodobało. A zamawiałam ją na allegro bo w żadnym bielskim sklepie takich nie spotkałam. Wklejam link, i tam masz dokładny opis co ta mata posiada
NOWA MATA CZAS DLA BRZUSZKA TINY LOVE BIEDRONK G-9 (481789180) - Aukcje internetowe Allegro

Jeszcze raz dzięki za trzymane kciuki, choć nie obawiałam się zbytnio tej obrony bo u nas na uczelni to formalność a przy moim promotorze to już wogóle luzik pełny hehe:-p z magisterką będę próbowała załatwić w przyszłym tygodniu, ale nie robie sobie nadziei... najwyżej zacznę za rok, a teraz więcej czasu poświęce Emilce:happy2:

Uciekam zrobić jeszcze mleczko dla niuni i dać jej na spaniu a potem sama sie klade bo jutro czeka mnie rano siedzenie i czekanie na siuśki Emilki do badań:baffled:
 
Hej dziewczynki....tak jak myslalam, Brandy na forum sie pojawila i nastala bloga cisza :baffled: :-)
Dla wszystkich zainteresowanych podaję numer do fryzjerki :-) Nie chce mi się z kazdej z osobna wysyłać wiadomości ;-) Studio IRYS 821 33 84 jakby co, powoływać się na mnie ( Dominikę ze Szczyrku dla niewtajemniczonych :-))

Ania - Amelucha lubi swoja matkę, ale niestety ona ma tylko pałąka z zabawkami...chcialabym jej juz kupic jakas bardziej rozbudowana. :tak:

Prychatka jak po jazdach? Gumowe drzewa, ludzie i krawężniki ? :-D widzę, że dzieciaczki super się dogadują :-)

Agusia ja zaraz do Ani zadzwonię i jej powiem, że za tyle klientek to strzyżenie gratis :-);-)

Kunek trzeba cierpliwie czekać, kontolować się i szczepić a zobaczysz, że wszystko pomyślnie się potoczy. Najważniejsze, że Emilka przybiera na wadze, rozwija się prawidłowo i jest pogodna.:tak:Jak Emilce podszedł kleik? Ameluch ma już dość wzbogaconą dietę, bo papusia już kaszki, kleiki, zupki jarzynowe, jabluszka...ostatnio babcia jej dała brokuły...no one to jej za bardzo nie podeszły :-) Zamówiłam taka matkę jak Ty masz :-D
 
reklama
Do góry