reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bhcg przyrost

reklama
Przy takiej wartości nie jest zły.
Natomiast na tym etapie ważniejszy jest obraz usg od przyrostu bety.
Na pewno powinno już być widać ciążę więc to jedyna wiarygodna metoda oceny rozwoju ciąży
 
Rzeczywiście trochę mały. A byłaś już na USG?
Byłam na USG 06.07 ale lekarz taki jakiś dziwny....mało ci chciał powiedzieć powiedział tylko że macica rozpulchniona że widzi pęcherzyk w macicy i jest duże prawdopodobieństwo że ciąża ale na bardzo wczesnym etapie na granicy wykrywalności. Może nie chciał robić mi nadziei bo ostatnia ciążę poroniłam właśnie chodząc do niego...ale nie pokazał mi obrazu USG ani nic więc nie wiem jak to tam wyglądało. Ale widzieć musiał bo szybciutko powiedział że w macicy jest i duże prawdopodobieństwo ciazy
 
Byłam na USG 06.07 ale lekarz taki jakiś dziwny....mało ci chciał powiedzieć powiedział tylko że macica rozpulchniona że widzi pęcherzyk w macicy i jest duże prawdopodobieństwo że ciąża ale na bardzo wczesnym etapie na granicy wykrywalności. Może nie chciał robić mi nadziei bo ostatnia ciążę poroniłam właśnie chodząc do niego...ale nie pokazał mi obrazu USG ani nic więc nie wiem jak to tam wyglądało. Ale widzieć musiał bo szybciutko powiedział że w macicy jest i duże prawdopodobieństwo ciazy
A on Ci zlecił zrobienie bety? Na tym etapie powinna wzrastać dynamicznie. Co 3 dni o minimum 112 %. U Ciebie jest nawet mniej. Kiedy masz kolejną wizytę?
 
Przy takiej wartości nie jest zły.
Natomiast na tym etapie ważniejszy jest obraz usg od przyrostu bety.
Na pewno powinno już być widać ciążę więc to jedyna wiarygodna metoda oceny rozwoju ciąży
Dziś powtórzyłam bhcg...
10.07 godz 7.30 6297
12.07 godz 7.30 10328
 
reklama
Do góry