reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BetaHCG 40

oliweczkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2017
Postów
221
Dziewczyny mam wynik bety równe 40

01.07 Ostatnia @
14/15.07 OWU
17.07 sex
30.07(dziś) pierwszy dzień @ - nie przyszła

Zrobione dziś testy wstawiam foto
Beta wlansie przyszła na e-mail
Wynik: równo 40,0

Co myślicie ???
Mam na rano jeszcze jeden test

Czy Beta nie jest za niska ?
 

Załączniki

  • 49C7A940-CEC1-4513-986E-F36E2F041738.jpeg
    49C7A940-CEC1-4513-986E-F36E2F041738.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 1 008
reklama
No jestem już po.. widać jakiś mały pęcherzyk 2,3 mm ale nie był mi w stanie nic powiedzieć na razie..
zachowywać się jak we wczesnej ciąży i czekać.. w piątek zrobic znów BETA a w przyszłym tygodniu ponowne USG. Na jajnikach nic nie ma także pozamaciczna to nie jest ciaza.. albo się rozwinie albo nie.. odpoczywać leżeć
 
reklama
No jestem już po.. widać jakiś mały pęcherzyk 2,3 mm ale nie był mi w stanie nic powiedzieć na razie..
zachowywać się jak we wczesnej ciąży i czekać.. w piątek zrobic znów BETA a w przyszłym tygodniu ponowne USG. Na jajnikach nic nie ma także pozamaciczna to nie jest ciaza.. albo się rozwinie albo nie.. odpoczywać leżeć
No ale ma Jeszce czas żeby się rozwinąć przecież to chyba 5tydzien nie cały, a co z tarczyca? O ile dobrze kojarzę, a czemu leżeć i odpoczywać? Tak poprostu? Nie stresuj się wszystko będzie dobrze,
 
No jestem już po.. widać jakiś mały pęcherzyk 2,3 mm ale nie był mi w stanie nic powiedzieć na razie..
zachowywać się jak we wczesnej ciąży i czekać.. w piątek zrobic znów BETA a w przyszłym tygodniu ponowne USG. Na jajnikach nic nie ma także pozamaciczna to nie jest ciaza.. albo się rozwinie albo nie.. odpoczywać leżeć
Ale przynajmniej bylo cos widac juz, ja jak poszlam po becie to nie bylo nic tylko powiekszone endometrium :)
 
No ale ma Jeszce czas żeby się rozwinąć przecież to chyba 5tydzien nie cały, a co z tarczyca? O ile dobrze kojarzę, a czemu leżeć i odpoczywać? Tak poprostu? Nie stresuj się wszystko będzie dobrze,
No tak się wyraził wiesz.. ogólnie żeby się zachowywac jak we wczesnej ciąży... nie dźwigać nie przemęczać się o to mu pewnie chodziło :) od razu dawkę leku z 75 zwiększył do 100 i kazał kupić witaminy jakieś dla kobiet w ciąży.. i czekać na rozwój. Dziś zrobiłam właśnie test bo mi został jeden No to w porównaniu do zeszłej środy bo wtedy robiłam pierwsze to jest różnica w „kresce” 😁
 

Załączniki

  • D3E6C5C8-F485-4F92-87B4-02C4E838D890.jpeg
    D3E6C5C8-F485-4F92-87B4-02C4E838D890.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 67
  • AE421BFB-FF6A-40BD-B824-15142A62994D.jpeg
    AE421BFB-FF6A-40BD-B824-15142A62994D.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 97
reklama
Do góry