reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

BetaHCG 40

oliweczkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2017
Postów
221
Dziewczyny mam wynik bety równe 40

01.07 Ostatnia @
14/15.07 OWU
17.07 sex
30.07(dziś) pierwszy dzień @ - nie przyszła

Zrobione dziś testy wstawiam foto
Beta wlansie przyszła na e-mail
Wynik: równo 40,0

Co myślicie ???
Mam na rano jeszcze jeden test

Czy Beta nie jest za niska ?
 

Załączniki

  • 49C7A940-CEC1-4513-986E-F36E2F041738.jpeg
    49C7A940-CEC1-4513-986E-F36E2F041738.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 1 010
reklama
reklama
Kochana owulację miałaś pewnie jeden dwa dni później. Dolicz sobie do tego maksymalna ilość dni od zapłodnienia do zagnieżdżenia i już wychodzi koniec miesiąca, dlatego testy słabe a beta niska. Nie doszukuj się najgorszego, po co, to tylko psuje psychikę, ciesz się że zaszlas wciaze a resztę roboty zostaw już Twojemu organizmowi. Trzeba wierzyć że będzie wszystko dobrze, jeszcze milion zmartwień Cię czeka przez całą ciążę i macierzyństwo:)
 
Po ostatnim rozczarowaniu osobiście olewam robienie bety na tak wczesnym etapie. Radość przemielona ze stresem, odliczanie od badania do badania, od wyniku do wyniku i powtarzane do porzygu "niska beta, bo może ciąża młodsza, owulacja się przesunęla itd" A potem dzwon między oczy, bo "coś nie pykło" i zaczęło się krwawienie. A tak to bym pomyślała, że mi się okres spóźnił...dla zdrowia psychicznego byłoby lepiej. Sorki dziewczyny musiałam to z sobie wyrzucić ;)
 
Mam wyniki!
30.07 miałam 39
Dziś 1.08 mam 108

Ostatnia @ 1.07
Termin porodu wychodzi na 8.04
💞

Dziwi mnie tylko ze 90% wyników
Jest w „tysiącach”.. i są to tez wczesne ciąże 5/6tydzien.. a u mnie tak nisko hmmm
 

Załączniki

  • 64A89EF1-AA21-42B6-AF09-8AA9FC91CB53.png
    64A89EF1-AA21-42B6-AF09-8AA9FC91CB53.png
    50,3 KB · Wyświetleń: 86
Dziewczyny mam wynik bety równe 40

01.07 Ostatnia @
14/15.07 OWU
17.07 sex
30.07(dziś) pierwszy dzień @ - nie przyszła

Zrobione dziś testy wstawiam foto
Beta wlansie przyszła na e-mail
Wynik: równo 40,0

Co myślicie ???
Mam na rano jeszcze jeden test

Czy Beta nie jest za niska ?
Moja w dniu spodziewanej miesiączki wynosiła 9 , teraz juz 7tc , sprawdź przyrost za 48h 🥰
 
Tak, pójdę znów w poniedziałek ale trochę się denerwuje :(
Ważne , ze są przyrosty , nie bój się niczego 😘 ja tez nie wierzyłam , ze przy mojej becie początkowej coś może z tego być ., jednakże przyrosty były po 270%, 230% na początku , a teraz już na usg widziałam bijące serduszko i zarodek , życzę Ci powodzenia 😍😍
 
Uparłas sie i wierzysz, ze owulacja była tak jak ci pokazuje kalendarzyk.
A tymczasem i testy i beta oraz data stosunku wskazują, ze tak nie było.
Za chwile bedziesz płakać, ze nie ma zarodka, ze serca brak itd.
 
reklama
Uparłas sie i wierzysz, ze owulacja była tak jak ci pokazuje kalendarzyk.
A tymczasem i testy i beta oraz data stosunku wskazują, ze tak nie było.
Za chwile bedziesz płakać, ze nie ma zarodka, ze serca brak itd.
No niekoniecznie bo do zapłodnienia mogło dojść tez 25.07 jeśli owulacja się przesunęła :) i biorę pod uwagę poronienie dlatego się zastanawiam co będzie.
Niektóre dziewczyny z bety 9 maja dzieci zdrowe a inne ronią z 1000.. także nie ma to znaczenia.

Dlatego kompletnie nie rozumiem Twojego komentarza.. będę płakać czy nie to tylko i wyłącznie moja sprawa - nie znasz mnie wiec nie oceniaj
 
Do góry