reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BetaHCG 40

oliweczkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2017
Postów
221
Dziewczyny mam wynik bety równe 40

01.07 Ostatnia @
14/15.07 OWU
17.07 sex
30.07(dziś) pierwszy dzień @ - nie przyszła

Zrobione dziś testy wstawiam foto
Beta wlansie przyszła na e-mail
Wynik: równo 40,0

Co myślicie ???
Mam na rano jeszcze jeden test

Czy Beta nie jest za niska ?
 

Załączniki

  • 49C7A940-CEC1-4513-986E-F36E2F041738.jpeg
    49C7A940-CEC1-4513-986E-F36E2F041738.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 1 008
reklama
No niekoniecznie bo do zapłodnienia mogło dojść tez 25.07 jeśli owulacja się przesunęła :) i biorę pod uwagę poronienie dlatego się zastanawiam co będzie.
Niektóre dziewczyny z bety 9 maja dzieci zdrowe a inne ronią z 1000.. także nie ma to znaczenia.

Dlatego kompletnie nie rozumiem Twojego komentarza.. będę płakać czy nie to tylko i wyłącznie moja sprawa - nie znasz mnie wiec nie oceniaj
Przyrost się liczy , a nie pierwszy wynik bety , także kochana bądź dobrej myśli ( ja takowa miałam , mimo ze każdy mi mówił ze to biochemiczna ciąża z tak niska beta )
Zrób w pon kolejna betę 🥰
 
reklama
No niekoniecznie bo do zapłodnienia mogło dojść tez 25.07 jeśli owulacja się przesunęła :) i biorę pod uwagę poronienie dlatego się zastanawiam co będzie.
Niektóre dziewczyny z bety 9 maja dzieci zdrowe a inne ronią z 1000.. także nie ma to znaczenia.

Dlatego kompletnie nie rozumiem Twojego komentarza.. będę płakać czy nie to tylko i wyłącznie moja sprawa - nie znasz mnie wiec nie oceniaj
Ale dlaczego poronienie skoro wszystko wskazuje ze jest ok?
Pisze ci tylko, ze do owulacji napewno doszło pozniej, bo na to wychodzi i z bety i z testu. I nie życzę ci źle tylko chciałam cie upewnić ze jest ok. I żebyś sie nie zdziwiła gdy na pierwszym usg bedzie cos innego wychodziło niz z miesiaczki.
To nie jest złośliwy komentarz, a przynajmniej nie taki miałam zamiar.
Po prostu chciałam cie uspokoić abyś cierpliwie czekała na pierwsze usg. I abyś dobrze wybrała dzien wizyt.
Wiele dziewczyn idzie zbyt szybko i nie ma np akcji serca i rozpacz, czekanie na kolejna wizytę, niepotrzebne badania itd. Bo owulacja sie grubo przesunęła.
 
reklama
Na usg radzę Ci dopiero koło 5 tc , ja przy becie ponad 1000 widziałam tylko pęcherzyk i ciałko żółte
No właśnie ja mam 5 tydzień (ale to z miesiączki) .. w środę 5+1 także zaczynam niby 6 tydzień..
ale Beta była 40 potem 110 i zobaczymy ile dziś... także patrząc na bete ciaza jest młodsza niż według miesiączki.. wiec wolałabym iść i wiesz cokolwiek się dowiedzieć
 
Do góry