reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg

Fluidki ciążowe WYYYYSYYYŁŁŁAAAMMM!!! :)))))
wiem ,że jeszcze długa droga przedemną,że jeszcze moge napotkać jakieś przeszkody ...ale oby do 12 tygodnia....wtedy wszystko bedzie prostsze...:) !
Chciałabym przekazać wszystkim dziewczynom ,że spadająca beta to jeszcze nie WYROK!!! Sama nie znalazłam takiego przypadku w necie,dlatego chcę być żywym przykładem!
Dziewczynki jeżeli robicie bete to róbcie ja tylko w odstepie 24 lub 48 godzin....nie później...a jak możecie sie powstrzymać ,to wogóle jej nie róbcie....Najważniejszy i tak jest obraz USG :)))
mama05 - trzymam kciuki za Ciebie....i życze wszystkiego najnajnajlepszego...Dzieci ,to nasz największy skarb ...dlatego wszystkim Wam Drogie Mamusie ..życzę ich jak najwięcej :):):) Sobie oczywiście także :) hhehhe
 
reklama
:D Dużo mnie ta historia nauczyła .Wogóle dobrze ,że są takie fora ,mozna wiele z nich wynieść ...a z doświadczenia wiem ,że czasem trzeba być mądrzejszym od lekarzy :))))
 
EWIIII-NALAPALAM FLUIDKOW cala mase ,dziekuje:tak::tak::tak:a jak zajde to padam dalej dla kolejnych dziewczyn:-D:-D:-Dtrzymaj sie dzielnie,mysl pozytywnie,nie daj sie hormonom i delektuj sie ciaza:laugh2::laugh2:cudony czas przed Toba:laugh2::laugh2:a nam napewno tez sie uda!!!
 
strasznie się cieszę z zakończenia:-)
dopiero dzis przeczytałam tego posta
pamiętam jak ja miałam problemy też lekarz kazał robic betę ale co 48h
pzdr. gorąco
kalwa
 
reklama
Moje Drogie, piszę do Was z bardzo ważnym pytaniem, ponieważ przyznam że bardzo ciężko jest być samotnie w takich chwilach :(
Nie znalazłam podobnego topiku, a przy poronieniach też topik nie bardzo pasuje.
Liczę że będziecie mogły być dla mnie pomocne.
Oto moja historia, zaczęłam plamić dwa tygodnie temu, delikatnie brązowawo.
Na USG w 5tyg 6 dni - nie znaleziono pęcherzyka
5 tydz. 6 dzien HCG 1100
6tydz HCG 2000 (ponad)
7tydz HCG niewiele ponad 3000
7 tydz USG - nie wykryto pęcherzyka.
Pani zadzwoniła do mnie z wynikami i propozycją zabiegu wyłyżeczkowania na przyszły tydzień.
Dla niej ciąża obumarła, albo jest pozamaciczna.
Ręce rozkładam
Ponieważ zamieszkuję w UK, nie bardzo dowierzam , znając wiele przypadków jak to się zajmowali tutejszymi ciążami.

Jak u Was skakała beta,
przepraszam jeśli gramatyki brak, nie potrafię się wysłowić tyle we mnie stresu
 
Ostatnia edycja:
Do góry