reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

No tez tak właśnie myślę . To juz będzie moja druga strata .. ostania była 13 m-cy temu 🥺 nie wiem co jest ze mną nie tak 🥺
Jesteś pod opieką lekarza? Często ciolaze biochemiczne nazywają przypadkiem, ale może warto zapytać o dodatkowe badania.
Tez jestem po 2 ciążach biochemicznych. Przyczyną nieznana..
 
reklama
Co prawda mam dwie córki są zdrowe i wcześniej nie było żadnego problemu ale teraz to nie wiem co się dzieje ... Poprzednia która straciłam byłam w 9 tyg serduszko już nawet biło co prawda poniżej normy ale ja poszłam na kolejną wizytę to już nie biło 😪 na wyniku histo wyszło że mam miałam ropień ale zrobiłam badania w tym kierunku i nie wiadomo od czego to ...
 
U kazdej z nas w innym momencie dochodzi do zagniezdzenia. Stad widelki beta HCG sa tak szerokie. U kazdej z nas beta startuje od zera. Po 48h od pierwszego wyniku zrob powtorke i sprawdz, czy przyrasta prawidlowo. Ten wynik, co masz teraz swiadczy o tym, ze jestes w bardzo wczesnej ciazy. O niczym innym.
Dodam, że od 10 dnia po owulacji jest druga jasna kreska na teście. Więc teoretycznie musiało już wtedy dojść do zagnieżdżenia, a beta z krwi 14.4 w 15dpo.
 
reklama
Do góry