reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg

Tak dokładnie!!!! Dzisiaj powinnam planowo dostać okres I cykle mam 28 29 dni, teraz mialam 33 dni, nasze zarodki to leniuszki !!!! ♡
Ja dziś mam 37 dzień cyklu ale z tego co obliczyłam owulacja była gdzieś 23 24 dc więc.. mam rozjechane cykle. A kilka przed było bezowulacyjnych. Cykle zawsze miałam tak 33 do 35 dni. Z jednej strony chciałabym się cieszyć, a z drugiej nie mogę się doczekać jutra.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Od dwóch lat staramy się z partnerem o dziecko. Wczorajszy test pozytywny i wczorajsza beta 26. Mam rozjechane cykle wiec nie mam pojęcia kiedy była owulacja.. oststni stosunek 6 sierpnia. Więc to pewnie w tych okolicach. Jutro idę na powtórną betę. Trochę się martwię że ta beta jest troszkę za niska..
Spokojnie 😊
Jak jutro idziesz na betę to najważniejsze czy rośnie. Ja mam wyniki z dzisiaj i 96,88, niby mały ale rośnie. We wtorek było 39.97
Powodzenia 🤞 daj znać jutro jaki wynik
 
Cześć dziewczyny. Od dwóch lat staramy się z partnerem o dziecko. Wczorajszy test pozytywny i wczorajsza beta 26. Mam rozjechane cykle wiec nie mam pojęcia kiedy była owulacja.. oststni stosunek 6 sierpnia. Więc to pewnie w tych okolicach. Jutro idę na powtórną betę. Trochę się martwię że ta beta jest troszkę za niska..
Ja miałam 11 dni po owulacji betę 31, a.obecnie 33tc. Tak jak dziewczyny piszą, przyrost jest najważniejszy. Nie wiesz kiedy dokładnie była owulacja ani zagnieżdżenie więc nie sugeruj się tym wynikiem :)
 
Dałyście mi dziewczyny nadzieję. Dzwoniłam do lekarza mówił że to bardzo wczesna ciąża. A z racji tego nie wiadomo kiedy była owulacja to mam liczyć ten 6.08 jako dzień zapłodnienia.
 
Dałyście mi dziewczyny nadzieję. Dzwoniłam do lekarza mówił że to bardzo wczesna ciąża. A z racji tego nie wiadomo kiedy była owulacja to mam liczyć ten 6.08 jako dzień zapłodnienia.
Ale jakie znaczenie ma dzień zapłodnienia? Beta jest pozytywna to teraz sprawdzić przyrost a później obraz USG. Jeśli masz nieregularne cykle to na podstawie USG będzie wyznaczona planowana data porodu 🙂
 
reklama
Do góry