reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Beta HCG

reklama
POMOCY!!!
Witam ostatnia miesiączkę miałam 18.12, miałam wkładkę miedziana która wyjął mi lekarz 10.01 bo się przesunęła, dostałam tego samego dnia escapelle, miesiączka mi się spóźniła wiec zrobiłam test - wyszedł pozytywny. Poszłam 25 na betę -32, później 27- 90. Dodam ze od 22.01 do teraz mam normalna miesiączkę. Co mam myśleć ?
 
POMOCY!!!
Witam ostatnia miesiączkę miałam 18.12, miałam wkładkę miedziana która wyjął mi lekarz 10.01 bo się przesunęła, dostałam tego samego dnia escapelle, miesiączka mi się spóźniła wiec zrobiłam test - wyszedł pozytywny. Poszłam 25 na betę -32, później 27- 90. Dodam ze od 22.01 do teraz mam normalna miesiączkę. Co mam myśleć ?
Hm ,wygląda na ciążę ,ale krwawienie jest niepokojące, ja Bym dzwoniła do lekarza
 
Cześć dziewczyny.
Ostatnia miesiączke miałam 25.12.21. Testy pozytywne z cieniem wyszły 15.01 i 17.01. Beta 19.01 - 65.9 później 21.01 - 247.7 i 26.01 - 487. Kolejna robiłam dzisiaj ale nie mam wyniku. Czy ta Beta źle rokuje?
 
reklama
Tak. Zastanawiałam sie właśnie czy nie był to jakiś błąd w postaci braku cyferki 🤷‍♀️ ale mogę sobie gdybać. Do poniedziałku oszaleje🤦‍♀️ 25.01 byłam u doktorki ale nic nie było widać.
Przy takich wartościach nie ma prawa cokolwiek zobaczyć na usg. Często 1000 to za mało. Beta spada bo ciąża mogła przestać się rozwijać. Na tym etapie opcji jest wiele.
Dopiero w pon będziesz mieć wynik?
 
Do góry