reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Beta HCG Spadek

Dziwne ze wcześniej badania nie wykonał, ja bym się jeszcze nie załamywała, byłam 3 razy w ciąży, ale w żadnej nikt na takim etapie nie kazal bety badać, wiem że beta zwalnia , a potem zaczyna kolo 14 tc spadać, daj koniecznie znac po wizycie ,trzymam kciuki
 
reklama
Dziękuję wam za odpowiedzi i wsparcie ❤️ Jutro po wizycie zaktualizuje wątek. Mam nadzieję, że wrócę z pozytywną wiadomością 😊
 
reklama
Dokładnie.. Ani jednego 🤷🏻‍♀️
No ale to pretensje możesz mieć trochę do siebie . Już w 5-6 tyg robi się pierwsze usg żeby sprawdzic czy ciąża umiejscowiona jest prawidłowo , potem 7 tydzień serduszko potem to już prenatalne … czemu sobie tego nie dopilnowałas ? Nie byłaś ciekawa czy sugerowałas się tylko Betą ?
 
Do góry