reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG 4,3

srebrna98

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Styczeń 2022
Postów
16
Czy mogę być w ciąży? Kreska na teście ciążowym pojawiła się blada po około godzinie, a beta HCG wynosi 4,3.
 
reklama
Każda beta poniżej 5 oznacza brak ciąży. Niemniej jednak zawsze startuje ona od 0 i możesz zrobić kolejna za 48h i będziesz miała 100% pewności. Ile masz dni do miesiączki?
Edit. Nie doczytałam. Test odczytujemy w przeciągu 3-5min. Po godzinie jest nie ważny.
 
Ostatnia edycja:
Każda beta poniżej 5 oznacza brak ciąży. Niemniej jednak zawsze startuje ona od 0 i możesz zrobić kolejna za 48h i będziesz miała 100% pewności. Ile masz dni do miesiączki?
Mam bardzo nieregularne miesiączki wahające się od 30 do nawet 45 dni (zespół policystycznych jajników). Lekarz nie wprowadził leczenia, gdyż nie mamy z partnerem "parcia" i stwierdziliśmy, że jeśli do roku czasu nie wyjdzie to wtedy zabierzemy się za to konkretnie. Ostatnią miesiączkę miałam 12 grudnia. Podejrzewam, że owulacja mogła się pojawić w terminie między 7 a 9 stycznia bo tylko wtedy pojawił się "śluz płodny". Laboratorium w którym wykonuję badania (a zdarzyło się 2 razy) wynik wyznaczało na <1,2, więc tu sprawa była oczywista, a ten wynik dał mi troszkę do myślenia.
 
Ja mialam dokładnie taki wynik w 25 dniu cyklu. 3 dni później było już 30. Obecnie 23tc
Zdaję sobie sprawę, że mój wynik nie oznacza ciąży, ale jest wyższy niż do tej pory bywał.
Dziękuję za odpowiedź i życzę dużo zdrówka dla Pani i maleństwa :)
 
A co Cię skłoniło do zdobienia bety? Wynik może oznaczać, że coś tam zaczyna się dziać.
 
A co Cię skłoniło do zdobienia bety? Wynik może oznaczać, że coś tam zaczyna się dziać.
Mam zespół policystycznych jajników i nieregularne miesiączki, do tej pory zawsze się zabezpieczaliśmy, a w tym miesiącu pozwoliliśmy sobie na spontaniczność. Wydaje mi się, że owulacja mogła wystąpić później niż zakładałam, a obecnie to mój 35 DC i brak jakichkolwiek objawów zapowiadających okres. Być może za szybko chciałam sprawdzić, czy coś tam się zaczyna dziać. Myślisz, że jak za dwa dni powtórzę badanie to wynik będzie wiarygodny?
 
reklama
Powtórz po 48h :) to może być i na ciążę i na wyłapany biochem. Raz tak wyłapałam to drugie. Ale wiele dziewczyn tu pisało, ze zaczynało od bety na granicy i były z tego ciąże, wiec trzymam kciuki :) możesz dziś tez zrobić test domowy, zobaczysz czy kreska jest coś wyraźniejsza
 
Do góry