reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 121 trzy dni przed miesiączką

Myślę, że kwestia donoszenia bądź usunięcia ciąży nie powinna podlegać żadnym społecznym dyskusjom.
To decyzja należąca wyłącznie do kobiety i tylko kobieta wybiera z kim ewentualnie chce taką decyzję przedyskutować.
Nie widzę powodów do wartościowania któregokolwiek z wyborów
Nie widzę powodów do kwestionowania prawa do opinii.
 
reklama
Nie widzę powodów do kwestionowania prawa do opinii.

Ale wiesz, że my z @Malina126 mamy Twoją opinię dość głęboko :D
Co mnie obchodzi opinia jakiejś anonimowej typiary z forum.

Ps. I tak jak malina - nie mam przynajmniej problemu ze znalezieniem lekarza i określenia wieku swojej ciąży :D
 
Nie piętnuj aborcji jeśli nie chcesz piętnowania donoszenia ciąży. Oba wybory mogą funkcjonować i oba można szanować
To nie krytyka aborcji, tylko mizernych cech osobowości, które mam okazję poznać. Począwszy od początku naszych konwersacji.
 
Nie śmiałabyś obarczyć siebie. Jesteś słaba, jak Twoje wytłumaczenia. Kobiety, rodziny które poniosą odpowiedzialność wychowania takiego dziecka są swego rodzaju bohaterami, nigdy tego nie zakwestionuję. Bo nie każdego na to stać.

Zupełnie inaczej wyobrażam sobie rodzinę @Mama23????? mając przy sobie nowego członka rodziny. @olka11135 i @Malina126 sądzicie że Wasze rodziny, dzieci będą szczęśliwsze bo dokonacie dla nich odpowiedniej selekcji nowych członków rodziny, hm.. ciekawe. Przyjmujecie scenariusz że tylko odbierzecie śzczęścia swoim dzieciom. Przysłaniacie się dziećmi a w głębi duszy to wy jesteście słabe nie dzieci, bo nie widzicie się biorących odpowiedzialności na takie wyzwanie. Ale powiedzieć to to nie upokorzenie tylko mieć odwagę.
jest słaba, bo dokonałaby aborcji nieuleczalnie chorego dziecka? Dziewczyno, nie umiesz znaleźć gina w dużym mieście, który przyjmuje pacjentki w ciąży, a wypisujesz takie rzeczy? Rodzice, którzy nie dokonują aborcji chorych dzieci nie są bohaterami. Są takimi samymi rodzicami jak inni.
 
To nie krytyka aborcji, tylko mizernych cech osobowości, które mam okazję poznać. Począwszy od początku naszych konwersacji.

No nie wiem jakie cechy Ty reprezentujesz jeśli na poparcie swojej opinii masz tylko obrażanie tych, którzy mają inne zdanie.
Myślę, że można na te tematy dyskutować bez zbędnych epitetów i jak już mówiłam bez wartościowania kto jest taki czy śmaki tylko dlatego, że w trudnej sytuacji życiowej podjąłby inną decyzję niż mu
 
Na prawdę? Niesamowite. Ale zrobisz na mnie prawdziwe wrażenie gdy znaleziony dobry lekarz okaże się przyjmujący na NFZ z wolnymi szybkimi terminami.

Z tego co wiem to przychodnia przyszpitalna w szpitalu n Inflanckiej w Warszawie normalnie zapisuje pacjentki na prowadzenie ciąży, a na grupie lokalnej lekarze tam są polecani. Nie wiem jak jest w 100% bo mam to szczęście, że mam świetnego lekarza prywatnie i mnie na niego stać. No ale chciałaś NFZ to mam. Na innych miastach w Polsce się nie znam, bo tam nie mieszkam więc nie obserwuję tam grup lokalnych
 
reklama
Do góry