reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 121 trzy dni przed miesiączką

Z tego co tam widać, to pęcherzyk ma chyba około 10mm - a diagnozę pustego jaja można postawić w 100% dopiero przy 25mm. Trzeba też mieć świadomość, że to sprzęt szpitalny, NZF więc też mogło być różnie jeżeli chodzi o pęcherzyk żółtkowy. Rozumiem trudne doświadczenia, ale u @Mlla jeszcze nic nie jest przesądzone by pisać, że "nie jest w ciąży".

Mam podobną sytuację i dla mnie samej jestem w ciąży, beta jest pozytywna, pęcherzyk jest w macicy, objawy ciąży są. Nie widzę powodu aby to umniejszać
nie pisze ze nie jest w ciąży, lecz na takim etapie nie można tego potwierdzić żeby mówić że jest napewno już ciąża .
 
reklama
Z tego co tam widać, to pęcherzyk ma chyba około 10mm - a diagnozę pustego jaja można postawić w 100% dopiero przy 25mm. Trzeba też mieć świadomość, że to sprzęt szpitalny, NZF więc też mogło być różnie jeżeli chodzi o pęcherzyk żółtkowy. Rozumiem trudne doświadczenia, ale u @Mlla jeszcze nic nie jest przesądzone by pisać, że "nie jest w ciąży".

Mam podobną sytuację i dla mnie samej jestem w ciąży, beta jest pozytywna, pęcherzyk jest w macicy, objawy ciąży są. Nie widzę powodu aby to umniejszać
Zgadzam się z Tobą @olka11135. Już miałam pusty pęcherzyk, więc moje zadowolenie jest ale umiarkowane, trzeba poczekać, obserwować czy rośnie pęcherzyk, pojawi się serduszko. Trymestr 1 jest taki niepewny, budzi ogromną euforię, ale ciszę się o tyle że jestem w normalnej ciązy a nie pozamacicznej! 😊 Mam nadzieję że wszystko będzie pomyślnie🙏🙏 i Tobie tego też życzę :)
 
reklama
Do góry