reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

Będę kwietniowym tatą!! Chcę się przywitać i powiedzieć, że jestem dumny!!!! W ogóle się narazie nie boję, wręcz nie mogę się doczekać rozwiązania, choć z drugiej strony wiem, że im bliżej będzie do poczęcia tym stres będzie większy!!

We wtorek idziemy na badania i powinniśmy znać płeć. Dam Wam moi drodzy znać!!
 
reklama
Gratulacje!!! :-)
Oj z pewnością stres będzie większy gdy maluszek będzie miał już pojawić się na świecie, ale narodziny to najpiękniejsza chwila w życiu :-)
 
Mnie to wszystko dopadnie w połowie maja przyszłego roku. Nie wiem ale już się nie mogę doczekać tego momentu. Na początku grudnia urodziła żona mojego kumpla i muszę przynać że maja prześlicznego bobasa :D
 
Bo wszystkie bobasy sa sliczne i slodkie:-D

Gratulacje dla tatusiow!

Moj maz to byl pod takim wrazeniem po moim porodzie ze wrocil do domu i nikomu nie powiedzial ze urodzilam i wszyscy mysleli ze jeszcze nie:-D dopiero ochlonal, wypil 3 piwa, zadzwonil do mnie - powiedzial ze jest najszczesliwszy na swiecie i dopiero rozeslal info po rodzinie:-D
 
Będę sierpniowym tatą po raz drugi :))) Najpierw 2008 teraz 2011 :))) To najwspanialsze uczucie jakie może spotkać człowieka w życiu :))))))jestem prze szczęśliwy :)))))
 
Witam, Mam na Imię Kamil mimo,że jestem młody bo mam zaledwie 20 lat to właśnie zostałem tatą :) Mój maluszek ma narodzić się z końcem lipca początkiem Sierpnia. Jestem bardzo szczęśliwy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
gratuluje tatusiom :)
Mój mąz byl przy porodzie i stwierdził, ze to najcudowniejsza chwila :)narodziny syna :) mimo, ze nei jest osoba wrażliwą to wzruszył sie w tym momencie :)
 
Do góry