reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

Hej Tatkowie przyszli ! Ja z niecierpliwościa czekam na swoje maleństwo ! bo to już "lekko " po terminie i ah ah juz sie nie moge doczekać . Zeby było ciekawiej to nie znamy płci dzieciaczka :) co podwaja radosc w oczekiwaniu :)))

Ale faktycznie mało tu nas.:(
 
reklama
czesc tatuskowie..:)..moje gratulacje udanych strzalow..;)
Pawka..glowa do gory i oczywiscie powiedz jak juz dzidzius bedzie ..bo maluski cwaniaczek albo maluska cwaniarka kaza tak na siebie dlugo czekac tatusiowi;)..ale zobaczysz opaca sie..:)..

o mamo..nie sadzilam ze lezki mi poplyna na tym temaciku..:)..ale coz..nic na to nie poradze ..:)
 
ja tez oczekuje na dzidziusia i juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie razem z nami. teraz cieszy sie nim mamusia bo go ma w sobie a ja moge tylko popatrzec jak brzuszek rosnie. trzeba sie bedziezabrac za opowiadanie bajek i mowienie do dzidziusia nim sie urodzi.:)))) ;D ja jestem zachwycony.
 
Witam wszystkich babyboom-owców ;)
Jak się pewnie domyślacie też oczekujemy niecierpliwie na naszą pociechę.

Pozdrawiam wszystkich oczekujących niecierpliwie na potomka.

Soplica
 
Witam.
Piszę bo drugi nasz ludzik już tuż tuż, będzie chyba lekko przed czasem. Lekarz twierdzi że już może przychodzić na świat : )
Nie wiem czy pisałem wcześniej ale ma to być tym razem chłopaczek : )

Natomiast "starsza" latorośl ma już 11 m-cy i jest po prostu niesamowita. Chodzi samodzielnie już półtora miesiąca, ba teraz już nawet biega, gaworzy, reaguje na zaczepki, potrafi wykonywać niektóre polecenia... po prostu jestem z niej dumny niesamowicie : )

A tak swoją drogą to ciekaw jestem jak to będzie po narodzinach małego. Ponoć pierwsze ucierpi trochę z tego powodu ponieważ cała uwaga skupi sie na drugim. Noo niee wiem, Oliwkajest taka super i taka już kontaktowa że jakoś nie wyobrażam sobie przejęcia pałeczki przez takiego małego nieruchawego szkraba :)
 
Witam.
Wkoncu postanowiłem sie udzielic na forum i podzielić sie moim szczęściem związanym z oczekiwaniem na nasza córunie.
Postaram sie pisać jak tylko będę mógł. Trzeba tych facetów trochę uaktywnić, choć podejrzewam ze to kobiety nie dopuszczają ich do komputera siedząc na forum :D .
Pozdrawiam
 
Witam wszystkich obecnych i przyszłych tatusiów,jestem Marek . Kożystam z nick'a mojej żony. Tyle słyszałem o forum "BABYBOOM",że sam postanowiłem sie tutaj pojawić.
Juz w sobote idziemy do szpitala na zaplanowane wywołanie porodu. Powoli dostaje "do głowy", nie moge sobie miejsca znaleść.
 
Ja staram sie udzielac jak tylko znajde chwile czasu. Ale widze po forum ze facet to wymierajacy gatunek choc sa oznaki nieznacznego ozywienia :D .
 
reklama
wiesz pewnie my faceci mamy więcej na głowie. no my musimy zadbać o dobro rodziny i o kasę. kobieta pójdzie na zwolnienie i zawsze znajdzie czas by poleniuchować i cos tu napisać. tak to juz jest ze sie nimi opiekujemy i dbamy o nie.
moja ukochana juz dzisiaj mi oznajmiła dlaczego pracuje w niedziele kiedy ona ma wolne. oznajmiła jak jej to wytłumaczyć ze musze? zawsze sobie myślałem ze zamknę firmę pójdę na osiem godzin do pracy i przyniosę 1500zł ale to chyba stanowczo za mało by kupić wyprawkę i utrzymać dom z Małym dzieckiem. musi sie wiec pogodzić ze czasem nie będzie mnie wtedy kiedy. ona będzie chciała bym był.
 
Do góry