reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

No uzbierało się tutaj Was sześciu i co?
No i nic.Przywitali się,ponarzekali,że nikt się nie udziela i poszli.
A 6 osob to już jest nawet sporo,ale jak widac słabe macie chęci a tylko zapał się Was trzymał.
 
reklama
Chłopy są
Ale nie mają czasu, tak jak baby, w Internecie siedzieć
Bo to i do pracy trzeba iść, zarobić na utrzymanie, po powrocie pobawić się z dzieckiem, zająć domem...
I gdzie tu czas na pogaduszki na forum??
 
Witam
Bardzo dawno mnie nie było na tym forum, ale czas to zmienić :-)
Od czego by tu zacząć :-) Moja żona, Pandorka jest w ciąży 21 tydzień i 5 dni. Wg. wyliczeń położnej nasze dziecko powinno się urodzić 21 lutego, więc jeszcze kawałek drogi przed nami.
Tak sobie pomyślałem że zaczne również tak jak moja żona, udzielać się na tym forum. Łączy nas coś bardzo ważnego, bycie rodzicami :sorry:
Więc zapraszam wszystkich do napisania kilku słów o was, z kąd jesteście, co porabiacie, czy macie już dzieci czy też dopiero ich oczekujecie :cool2:

Pozdrawia Vezyrek
 
Ostatnia edycja:
witam
Tak sobie pomyślałem że skoro jest wątek o szczęśliwym przyszłym tatusiu to również powinienem tutaj się pojawić :cool2:
A dlaczego??
Ponieważ również należę do tej grupy szczęśliwców która za kilka miesięcy będzie nie przyszłym a obecnym tatusiem:-)
Mam pytanie, jak u kochani tatusiowie , trwają przygotowania do nadejścia dziecka??
Bo pomimo iż moja żona ma przed sobą jeszcze około 18 tygodni to my już pokoik mamy prawie gotowy :cool2:
Zobacze , może jak będe miał chwilkę to porobie jakieś zdjęcia i wstawie na forum :-)

Pozdrawiam i czekam na kolejnych tatusiów
 
Tatusiowie, gdzie wy się podziewacie ??
Ostatnio staram się tu zaglądać codziennie i czekam na jakąś bratnią duszyczkę a tu cisza :cool:
Buuuuuu.
Nic, pozostało czekać ;-)
 
Telesfor wielki ukłod za kreatywność, jest z kogo brać przykład ;-) A teraz chwilka o mnie ;-)
Moja wspaniała żona rodzi w lutym :-)
Koniecznie chce być przy porodzie, bo wiem że są chwile kiedy kobieta potrzebuje kogoś bliskiego (najlepiej męża). Pokoik już prawie ukończony, malowanie i dekorowanie zajeło mi dobrych kilka dni. Ale warto było się pomęczyć bo mam satysfakcję że mój synuś będzie miał pokój zrobiony przez tatusia :cool2:
Powiem wam że po przeczytaniu tych postów tutaj również zaczołem się zastanawiać co by kupić mojej Pandorce :happy:
Na pewno po narodzinach będe miał minimum 3 tygodnie urlopu :-) może uda mi się załatwić nawet 4, więc będe mógł pomagać ile wlezie. I moje kochanie lepiej się poczuje, będzie miała czas na regeneracje sił i odpoczynek :tak:
Ale niespodzianka na powrót ze szpitala będzie musiała jakaś być ;-)
Kupię taką duża naklejkę na szybę z napisame: "New born baby boy", zapewne jakiś bukiecik kwiatów (czerwone różyczki), no i fajnie by było jeszcze coś, tak na pamiątke :cool2:Nie powtarzalnego. Hmmmm......
Jak macie jakieś nowe pomysły to chętnie przeczytam. Wiem że już dużo pomysłów było wypisanych ale może jeszcze ktoś będzie miał coś niepowtarzalnego :sorry:

Ps. Zapytam się mojej żony czy jest coś co by chciała z okazji narodzin dostać i zobacze co wymyśli :tak: Ale i tak zrobię jej jakąś inną niespodziankę ;-)
 
Ja musze pochwlic mojego kochanego- na Narodizny dostałam (o matko)
pierścionek złoty śliczny, łańcuszek, wieeeeeeeeeeeeeeeelkie kwiaty i super mega zestaw perfum+balsam do ciała i to jeszcze moj wymarzony- nie wiem skąd wiedział,bo ja mu nic nie mówiłam:sorry::sorry:


aż sie popłakałam, a on powiedział, że po tym jak widział cosie ze mna działo pry porodzie to chcialby mi kupić jeszcze więcej:cool2::cool2::cool2: porod rodzinny jednak sie opłaca:-D

a tak serio to dla mnie najlepszym preentem jest moj kochany synu.s i to żze mój M był ze mną przy porodzie i teraz po ciągle się mną opiekuje:tak::tak::tak::-)
 
reklama
telesfor jesteś chyba jednym z nielicznych mężczyzn którzy chcą dać prezent żoną, to piękne. Mój mąż pod tym względem jest taki jak Ty. Tyle że mój przypadkiem się wygadał że dostanę olbrzymiego misia. :)/.
 
Do góry