reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Becikowe po okazaniu zaswiadczenia od ginekologa

reklama
Niezależnie czy od lekarzaz NFZ'u czy prywatnego?

nie zależnie jaki to lekarz. W moim przypadku poszłam do Urzędu Gminy do wydziału w którym udzielane jest becikowe. Pani dała druk do wypełnienia , poszłam z tym do mojego lekarza on mi to wypełnił ja odniosłam zaświadczenie do urzędu o otrzymałam becikowe.:-)
 
Jeżeli dla Ciebie bzdetnym jest potwierdzenie Minister Zdrowia, to spoko, nie mam pytań...
Bzdetny to był poprzedni przepis i zostanie zniesiony, nie wprowadzam nikogo w błąd.
A co do czasu realizacji, to przepisy nie zmieniają się z dnia na dzień, nie bój się, niedługo będziesz miała swój paragraf;-)
Polecam zaglądnąć tu: http://wiadomosci.onet.pl/2123912,10,1,1,,item.html
i tu Będą zmiany zasad wypłacania becikowego- Onet.pl - Wiadomości -03.02.2010
oraz tu Rynek Zdrowia - MZ o becikowym: będą zmiany
I nie bulwersuj się tak, bo nikt tu nie chce celowo wprowadzać w błąd, dzielimy się informacjami i doświadczeniami.
 
athena ty już dość z tym becikowym namieszałaś. Nie interesowało cię nawet stanowisko Pani z Min Zdrowia w sprawie tego, że wcale ciąży nie musi prowadzić lekarz z gabinetu z NFZ:no: Twierdziłaś nawet, że ty sama sobie nie przyznasz becikowego. Współczuję kobietom które miały do czynienia z tobą jako odmawiającą tego świadczenia. Jakaś nadgorliwa urzędniara z Ciebie. Słuchaj co się dzieje w innych urzędach i może przyjmij pewne informacje do wiadomości. Bo widzę że ciężka z ciebie koieta.
 
reklama
ja tyle co byłam załatwiać i nadal chcą by był wpis na zaświadczeniu od którego się było tygodnia u ginekologa wiec jakby co można poczekać troszkę aż będzie to aktualne że nie potrzeba ;-)
no i miałam zaświadczenie od prywatnego ginekologa i problemów nie było ;-)
 
Do góry