reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska na testach 10dpo


To proszę Cię zacznij używać kropek do zakończenia zdania i znaków zapytania do zakończenia pytania, bo chwilami nie da się rozszyfrować o co Ci w ogóle chodzi 🤷‍♀️
Na okrągło powtarzasz, że ciąża wczesna. Wiemy to już!
Wpisz sobie w internecie "kalkulator ciąży"i może na tej podstawie sama sobie wyliczysz ile jesteś w tej ciąży. Obstawiam, że 4-5 tydzień. Lekarz na USG zobaczy coś dopiero po 6 tygodniu.
I tak jak dziewczyny piszą od początku: ZBADAJ SOBIE POZIOM BETA HCG. Badanie to zwykle pobranie krwi w każdym laboratorium. Wynik krwi zazwyczaj tego samego dnia.
Kwas foliowy można brać nawet jak nie jest się w ciąży i się jej nie planuje.
Może następnym razem zapytaj dokładnie pani doktor czy poleca Ci jakies konkretne witaminy.

I może nie powiedział Ci nikt i tego nie wiesz ale nie pij także alkoholu ani nie pal papierosów.

Na litość boską🙈
 
reklama
To moje usg narazie nic nie widać
 

Załączniki

  • IMG_20240801_102044.jpg
    IMG_20240801_102044.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 122
Robiłam dawno temu marcu chyba 6 testów wyszly negatywnie a ten test byl 8 teraz jest pozytywny wynik testu. Mam pytanie jedno jakie powinno byc ciśnienie w trakcie w ciąży do ilu jesli moge wiedzieć
 
Robiłam dawno temu marcu chyba 6 testów wyszly negatywnie a ten test byl 8 teraz jest pozytywny wynik testu. Mam pytanie jedno jakie powinno byc ciśnienie w trakcie w ciąży do ilu jesli moge wiedzieć
Ale co z tego, ze robiłas testy w marcu?

Proponuję dwie rzeczy:
1. Skocz na betę
2. Zapisuj pytania i zadaj je lekarzowi na wizycie.

W bonusie:
3. Proszę, zacznij używać przecinki.
 
reklama
A ty byłaś, kiedykolwiek ciąży. Że niechcesz mi, powiedzieć o tym, jakie mieliście albo nie mieliście objawów, w czasie w ciąży wcześniej ciąży
Nie, mi dziecko przyniósł bocian, a drugie znalazłam w kapuście.

Nie wiem, o co pytasz, bo nie używasz ani pytajników ani przecinkow, piszesz kilka razy to samo i kompletnie nie idzie zrozumieć, o co chodzi 🤷‍♀️

NApisałam Ci sama chyba z 10x, żebys poszła na betaHCG, nie rozumiem ciągle, czemu zamiast to zrobić to pytasz nas ciągle o to czy jesteś we wczesnej ciąży 🤷‍♀️ skąd my to mamy wiedzieć?
 
Do góry