reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bardzo blada kreska na testach 10dpo


To proszę Cię zacznij używać kropek do zakończenia zdania i znaków zapytania do zakończenia pytania, bo chwilami nie da się rozszyfrować o co Ci w ogóle chodzi 🤷‍♀️
Na okrągło powtarzasz, że ciąża wczesna. Wiemy to już!
Wpisz sobie w internecie "kalkulator ciąży"i może na tej podstawie sama sobie wyliczysz ile jesteś w tej ciąży. Obstawiam, że 4-5 tydzień. Lekarz na USG zobaczy coś dopiero po 6 tygodniu.
I tak jak dziewczyny piszą od początku: ZBADAJ SOBIE POZIOM BETA HCG. Badanie to zwykle pobranie krwi w każdym laboratorium. Wynik krwi zazwyczaj tego samego dnia.
Kwas foliowy można brać nawet jak nie jest się w ciąży i się jej nie planuje.
Może następnym razem zapytaj dokładnie pani doktor czy poleca Ci jakies konkretne witaminy.

I może nie powiedział Ci nikt i tego nie wiesz ale nie pij także alkoholu ani nie pal papierosów.

Na litość boską🙈
 
reklama
To moje usg narazie nic nie widać
 

Załączniki

  • IMG_20240801_102044.jpg
    IMG_20240801_102044.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 136
Robiłam dawno temu marcu chyba 6 testów wyszly negatywnie a ten test byl 8 teraz jest pozytywny wynik testu. Mam pytanie jedno jakie powinno byc ciśnienie w trakcie w ciąży do ilu jesli moge wiedzieć
 
Robiłam dawno temu marcu chyba 6 testów wyszly negatywnie a ten test byl 8 teraz jest pozytywny wynik testu. Mam pytanie jedno jakie powinno byc ciśnienie w trakcie w ciąży do ilu jesli moge wiedzieć
Ale co z tego, ze robiłas testy w marcu?

Proponuję dwie rzeczy:
1. Skocz na betę
2. Zapisuj pytania i zadaj je lekarzowi na wizycie.

W bonusie:
3. Proszę, zacznij używać przecinki.
 
reklama
A ty byłaś, kiedykolwiek ciąży. Że niechcesz mi, powiedzieć o tym, jakie mieliście albo nie mieliście objawów, w czasie w ciąży wcześniej ciąży
Nie, mi dziecko przyniósł bocian, a drugie znalazłam w kapuście.

Nie wiem, o co pytasz, bo nie używasz ani pytajników ani przecinkow, piszesz kilka razy to samo i kompletnie nie idzie zrozumieć, o co chodzi 🤷‍♀️

NApisałam Ci sama chyba z 10x, żebys poszła na betaHCG, nie rozumiem ciągle, czemu zamiast to zrobić to pytasz nas ciągle o to czy jesteś we wczesnej ciąży 🤷‍♀️ skąd my to mamy wiedzieć?
 
Do góry